یاریار: کرونا فوتبال هنرمندان جهان را هم بهم زد
یاریار: کرونا فوتبال هنرمندان جهان را هم بهم زد

یکی از مسابقاتی که قرار بود در ترکیه برگزار شود با توجه به شرایطی که کرونا به وجود آورده، لغو شد.

حسین یاریار رئیس باشگاه هنرمندان ایران و بازیکن سابق تیم های فوتبال بانک ملی، برق شیراز و امیدهای ایران و ملی جوانان در گفت و گو با خبرگزاری البرز ورزشی با بیان این مطلب افزود: ما پنج دوره از این مسابقات را در کشورمان برگزار کردیم اما متاسفانه مورد حمایت قرار نگرفتیم و بار همه هزینه ها و مشکلات به دوش خودم افتاده است.

وی افزود: این در حالی است که قرار است مسابقات هنرمندان جهان از طریق یک شرکت ترکیه ای پخش مستقیم شود تا تمام دنیا مسابقات را تماشا کنند. بدون تردید با زیر پوشش قرار گرفتن برنامه های تلویزیونی فوتبال هنرمندان بازتاب گسترده تری خواهد یافت.

او اضافه کرد: ریاست فوتبال هفت نفره سالنی و چمنی هنرمندان جهان به ایران واگذار شد اما متاسفانه نبود اسپانسر از یک طرف و سنگ اندازی مسوولان و ارگان هایی که می توانند حامی باشند از طرف دیگر ما را به سوی ناامیدی سوق داده است.

یاریار تصریح کرد: ۱۲ کشور در مسابقات هنرمندان جهان شرکت می کنند و اگر میزبانان از جمله کشور ما برنامه ریزی داشته باشند و با وجود اسپانسرهای علاقه مند بازتاب گسترده ای از نظر اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی در صحنه های جهانی خواهد داشت.

یاریار درباره دیدار امشب استقلال و سپاهان در چارچوب جام حذفی نیز گفت: به اعتقاد من تیم سپاهان انگیزه بیشتری برای پیروزی دارد، به خاطر اینکه برد در این مسابقه می تواند هم جبران مافاتی برای قلعه نویی باشد و هم شانس تیم اصفهانی را حتی برای کسب جام قهرمانی و گرفتن سهمیه افزایش دهد اگرچه استقلال، استقلال است و به آسانی شکست نمی خورد.