یاوری: با ملی پوشان به جام باشگاه های جهان می رویم!/امکان لغو رقابتها بعید است!
یاوری: با ملی پوشان به جام باشگاه های جهان می رویم!/امکان لغو رقابتها بعید است!

شاپور یاوری مدیرعامل باشگاه بسکتبال پتروشیمی بندرامام از حضور صددرصدی تیم پتروشیمی به همراه ملی پوشان این تیم در نخستین دوره رقابتهای جام باشگاه های جهان خبر داد.

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی بندرامام درگفت و گو با خبرگزاری البرز ورزشی گفت:” در جلسه ای که با آقای طباطبایی رئیس فدارسیون بسکتبال داشتیم قرار شد تیم پتروشیمی با ترکیب کامل به مسابقات جام باشگاه های جهان اعزام شود و سپس ملی پوشان پترو به اردوی تیم ملی اضافه شوند.”

یاوری درباره نزدیک بودن تاریخ جام باشگاه های جهان با پنجره ششم انتخابی جام جهانی و درگیری بازیکنان در اردوی ملی گفت:” جام باشگاه های جهان ۲۴ الی ۲۶ بهمن ماه برگزار می گردد و پنجره ششم انتخابی جام جهانی دوم اسفندماه است. از این رو ملی پوشان فرصت دارند که بعد از رقابتهای باشگاه های جهان به ترکیب تیم ملی اضافه شوند.”

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی درخصوص تغییر مکان برگزاری بازیها گفت:” از ابتدا قرار بود این رقابتها در برزیل باشد. چون اجلاسی در رابطه با این تورنمنت در تایلند برگزار شد، برخی به اشتباه تصور کردند تایلند میزبان خواهد بود. اما برزیل میزبان نخستین دوره جام باشگاه های جهان است.”

یاوری در پاسخ به این سوال که آیا امکان لغو یا تغییر زمان برگزاری این تورنمنت وجود دارد گفت:” بعید می دانم این رقابتها لغو شود و یا زمان آن تغییر کند. چراکه فیبا براساس جدولی که برنامه ریزی کرده است پیش می رود.”

وی درباره حریفان پتروشیمی در این تورنمنت گفت:” امسال نخستین سال برگزاری این رقابتهاست و هیچ شناختی از رقبا نداریم. تا آنجایی که اطلاع دارم یک تیم از NBA و تیم IAK یونان در این رقابتها حاضر خواهند بود اما هنوز از سایر تیم های شرکت کننده اطلاعاتی در دستمان نیست.”

  • نویسنده : کیانا شادرو