هفته نهم لیگ برتر بسکتبال/ مصاف سربازها در روز استراحت صدرنشین
هفته نهم لیگ برتر بسکتبال/ مصاف سربازها در روز استراحت صدرنشین

نیم فصل لیگ برتر بسکتبال با استراحت صدرنشین و چهار دیدار در تهران، مشهد و آبادان به پایان می رسد.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، هفته نهم لیگ برتر بسکتبال فردا (پنج شنبه ۲۰ دی) با چهار دیدار برگزار خواهد شد.
آخرین هفته نیم فصل لیگ برتر بسکتبال فردا در حالی برگزار می شود که پتروشیمی بندرامام صدرنشین جدول با قرعه استراحت رو به رو است.
تالار بسکتبال آزادی تهران در این هفته میزبان دو دیدار خواهد بود. در دیدار نخست دو تیم سرباز نیروی زمینی و پدافند دزفول به مصاف یکدیگر می روند. نیروی زمینی با هدایت احمد مازیستان سه هفته گذشته را با برد پشت سرگذاشته است و به دنبال چهارمین پیروزی متوالی در مقابل تیم پدافند رعد دزفول است. دزفولی ها تنها تیم بدون برد لیگ امسال هستند که در انتهای جدول قرار گرفته و گفته می شود مدتی است بدون تمرین و آمادگی به مصاف حریفان می رود.
دیگر دیدار هفته نهم در تالار آزادی بین دو تیم پگاه تهران و ذوب آهن اصفهان برگزار می شود. ذوبی ها دو هفته گذشته در تهران بازی خوبی مقابل نیروی زمینی به نمایش نگذاشتند و شکست خوردند، اما در اصفهان مقابل شهرداری گرگان به پیروزی رسیدند تا آن باخت را فراموش کنند. با این حال باید منتظر بازی فردا ماند تا ببینیم اینبار ذوبی ها می توانند طلسم باخت در تهران را بشکنند یا خیر!

نفت آبادان یکی از مدعیان لیگ امسال، فردا میزبان شهرداری گرگان خواهد بود. تیم سوم جدول در حالی به مصاف گرگانی ها می رود که هفته گذشته مسئولین باشگاه شهرداری گرگان جلساتی بابت نتیجه گیری ضعیف این تیم در سه هفته گذشته برگزار کرده اند. شهرداری گرگان که کار دشواری در آبادان خواهد داشت، در صورت باخت در این دیدار نیم فصل اول را با چهار باخت به پایان خواهد رساند.

شیمیدر تهران دیگر مدعی لیگ که در حال حاضر در مکان دوم جدول قرار دارد، در مشهد مهمان آویژ صنعت پارسای مشهد خواهد بود و به نظر می رسد کار دشواری مقابل این تیم نداشته باشد.

پتروشیمی بندرامام تنها تیم بدون شکست لیگ نیز که از هفته گذشته قهرمانی نیم فصل خود را مسجل کرده بود، این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

برنامه کامل دیدارها بدین صورت است:

*نیروی زمینی تهران – پدافند رعد دزفول
ساعت ۱۶:۰۰

*پالایش نفت آبادان – شهرداری گرگان
ساعت ۱۶:۰۰

*آویژ صنعت پارسای مشهد – شیمیدر تهران
ساعت ۱۶:۰۰

*پگاه تهران – ذوب آهن اصفهان
ساعت ۱۸:۰۰