تیم ملی فوتسال در اردوی آماده سازی

صداقت و صراحت از زبان شمسایی

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: تمام خواسته هایم برای برگزاری اردو و بازی دوستانه با ازبکستان از طرف فدراسیون فوتبال انجام شده است.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی؛ وحيد شمسایی در گفت ‌و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال در مورد شرایط اردوی تیم ملی فوتسال اظهار داشت: همه  جامعه ورزش من را می شناسند و می دانند حرف و نظرم را صریح و شفاف بیان می کنم و در  حال حاضر  نیز اردوی تیم ملی بدون هیچ مشکلی در حال  برگزاری است و تمامی خواسته هایم در مورد تیم ملی در این اردو از طریق فدراسیون فوتبال انجام شده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال تصریح کرد: شرایط تیم ملی و اردویی بسیار مطلوب است، در ماه مبارک رمضان هستیم و از بچگی فلسفه این ماه را به این شکل به من یاد دادند که صداقت داشته باشیم و تهمت نزنیم و بیش از همیشه مراقب زبان و نوشتار خود باشیم. جا دارد در اینجا از آقای تاج تشکر کنم. تاج و فدراسیون فوتبال تمامی تدارکات را فراهم دیدند و من دیگر کاری به حواشی دیگر ندارم. البته قطعا همیشه مشکلاتی وجود دارد ولی این مسائل و مشکلات را در داخل خانواده حل می کنیم.

شمسایی در مورد دو دیدار دوستانه با ازبکستان گفت: با آمدن حسین طیبی و سعید احمد عباسی تیم کامل شد. امشب هم شهاب سفال منش به تهران می رسد و به اردو اضافه می‌شود. تمامی برنامه‌هایی که با ابوالفضل کریمیان سرپرست تیم داشتیم به خوبی پیش رفته و به طور کامل انجام شده است. آماده می‌شویم تا با یک تیم خوب که رقیب دیرینه ما در آسیاست دیدار کنیم، آنها در این مدت پیشرفت قابل توجهی داشتند

 

  • 11:36
  • 1402/01/25
  • 296