غلامی: بازی تدارکاتی با روسیه تیم را هماهنگ ساخت

مدیر تیم ملی فوتبال بانوان درباره آخرین شرایط تیم با سایت رسمی فدراسیون گفت و گو کرد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی؛ مدیر تیم ملی فوتبال بانوان باتوجه به حضور تیم ملی فوتبال بانوان در مرحله دوم  رقابت های انتخابی المپیک گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته توسط کادر فنی، اردو های آماده سازی برای شرکت در این رویداد بزرگ در تهران و گیلان برگزار شد. ضمن اینکه دو بازی دوستانه با تیم روسیه و چندین بازی داخلی تدارکاتی انجام دادیم تا بازیکنان در شرایط مناسبی قرار گیرند.

اعظم غلامی ادامه داد: در چند روز باقی مانده نیز دو مسابقه تدارکاتی با تیم خاتون بم وملوان بندر انزلی برگزار خواهیم کرد تا بازیکنان به آمادگی و هماهنگی کاملی برسند و کادر فنی در فرصت زمان باقیمانده تدابیر مختلفی برای بازیکنان در نظر بگیرد.

مدیر تیم ملی فوتبال بانوان ادامه داد: حضور در مرحله دوم انتخابی المپیک بسیار حائز اهمیت است. باید بهترین تجربه را از شرکت در این رویداد بزرگ کسب کنیم. موفقیتی که در میانمار به دست آوردیم برای تیم ملی فوتبال دختران ایران و کادر فنی یک تجربه بسیار خوب بود. اما در بازی های مرحله دوم مقدماتی المپیک، تیم هایی حضور دارند که در سطح جهان حریفان سرسختی برایمان هستند. درگروه آسانی قرار نداریم اما حریف دست و پا بسته ای برای رقبای خود نبوده و امیدوارم بهترین عملکرد را از خود بجای بگذاریم.

غلامی در پایان گفت: در مسیر آماده سازی این تیم برای شرکت در مرحله دوم انتخابی المپیک فدراسیون فوتبال و کمیته بانوان از هیچ تلاشی دریغ نکردند. جا دارد از حمایت های ویژه مسئولین فدراسیون و تمامی کسانی که برای آماده سازی تیم زحمت کشیدند، تشکر و قدردانی کنم.

  • 10:07
  • 1402/07/25
  • 278