دفاعیه سهیل مهدی از سازمان لیگ

تابع تصمیمات هیات رئیسه هستیم

رئیس سازمان لیگ فدراسیون نسبت به یادداشت امروز پایگاه خبری البرز ورزشی در مورد مسایل مربوط به لیگ و تیم ملی واکنش نشان داده است.

به دنبال درج مطلبی در خصوص بی برنامگی در سازمان لیگ سهیل مهدی با نویسنده تماس گرفت و حدود نیم ساعت مسائل و مشکلات فوتبال را مطرح کرد و تاکید کرد: برنامه های تیم‌ملی در فیفا دی، حضور نمایندگان ایران در جام باشگاههای آسیا، حضور تیم امید در هانگژو از یک سو و برخی مناسبت ها و اوضاع خاص ورزشگاه آزادی از جانب دیگر باعث شد تا توقفی در لیگ داشته باشیم.

سهیل مهدی افزود:ما تابع برنامه های فدراسیون فوتبال و تصمیمات هیات رییسه هستیم و با این مشکلات عدیده و با هماهنگی باشگاهها به دنبال برگزاری مناسب بازی‌ها خواهیم بود.

دیدار روز گذشته پرسپولیس با پیکان با رضایت گل محمدی صورت گرفت و طبق برنامه در فاصله سه روز برگزار شد.

چون تیم پرسپولیس سه شنبه آینده با استقلال تاجیکستان بازی دارد و...

سهیل مهدی از صاحب قلم سوال کرد ،‌ با وجود این همه مشکلات و تراکم بازی‌ها اگر شما جای بنده بودید چه اقدامی انجام‌می دادید؟

در پاسخ گفتم: اولا بازی پرسپولیس در‌فاصله یک روز و نصفی برگزار شد نه سه روز.

 ثانیا قطعا زیر بار تحمیل تعطیلی بی دلیل بازی‌های باشگاهی نمی رفتم و در صورت اصرار مسئولان بالا دستی، مسائل را با هواداران و علاقمندان  فوتبال در میان‌می گذاشتم و کناره گیری می کردم( زیرا این تصمیمات خلق الساعه و عجیب را باید شما در سازمان لیگ پاسخگو باشید).

گفت و گو: احمد میرزاییان

  • 11:56
  • 1402/07/28
  • 326