براتی : بانوان آلیش تست فنی و قلبی عروقی را پشت سر گذاشتند

براتی : بانوان آلیش تست فنی و قلبی عروقی را پشت سر گذاشتند

سرمربی تیم ملی آلیش بانوان در گفت:  پس از حدود 9 ماه دوری بانوان آلیش کار از تمرینات، توانستیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و ایجاد شرایط قرنطینه اردوی 4 روزه ای را با حضور ملی پوشان برگزار کنیم.

آنا براتی در مورد شرایط برگزاری این اردو گفت: اردوی خوبی بود چراکه ورزشکاران ما بعد از چند ماه دوری دوباره دور هم جمع شدند و چه از لحاظ روحی و انگیزشی و چه از لحاظ فنی و آمادگی جسمانی به سود آن ها شد.
براتی در مورد شرایط آلیش کاران حاضر در این اردو تصریح کرد: در این مدت 9 ماهه یکسری از نفرات تمرینات را به صورت انفرادی انجام داده بودند و یکسری از نفرات نیز تمرین نکرده بودند اما در کل شرایط آلیش کاران بد نبود و حتی چندین نفر در شرایط عالی قرار داشتند.

وی با اشاره به اینکه در این اردو نفرات هم از نظر فنی و هم از نظر جسمانی مورد ارزیابی قرار گرفتند گفت: چندین آزمایش از جمله تست آمادگی جسمانی شامل سنجش قلبی تنفسی، انعطاف و قدرت و  تست فنی که با مرور فن بر روی تشک انجام شد. البته با توجه به کرونا علیرغم اینکه کشتی گیران تست داده بودند و در قرنطینه بودند، ترجیح دادیم که درگیری فیزکی کمتر انجام شود و بیشتر مرور فن انجام شد و بیشتر روی تصویرسازی ذهنی آلیش کاران تمرکز کردیم.


براتی در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس آزمایش ها و ارزیابی های انجام شده برنامه ریزی های کوتاه و بلندمدت خود را انجام می دهیم تا با هماهنگی با فدراسیون کشتی نسبت به برگزاری اردوهای بعدی تیم ملی اقدام و در صورت برگزاری مسابقات در آن شرکت کنیم.

اردوی تیم ملی آلیش بانوان روزهای 27 مهر تا 30 آبان ماه سال جاری در سالن توفیق جهانبخت برگزار می شود.

  • 13:36
  • 1399/08/04
  • 4227