زهره عرفانی؛ نخستین تجربه و نخستین گل بین المللی

تیم فوتبال  جوانان بانوان ایران در واقع نخستین نمایندگان فوتبال ایران بعد از توقفی چندساله است که حضور دختران با انگیزه کشور ما را به رخ محافل فوتبال منطقه ای کشید.

زهره عرفانی، هافبک چپ تیم ملی فوتبال جوانان بانوان درباره دیدار مقابل تاجیکستان گفت: بعد از مدتها در تورنمنت بین المللی شرکت کردیم. اولین دیدار ما با تیم میزبان بود و تیم تاجیکستان از شرایط میزبانی خود به خوبی استفاده کرد اما ما با اجرای برنامه های تاکتیکی کادر فنی توانستیم سه گل به ثمر برسانیم و پیروز شویم و من خیلی خوشحالم که توانستم طبق برنامه های کادر فنی پیش روم و با شروع نیمه دوم درست در دقیقه 46 ( دقیقه یک نیمه دوم) گل دوم ایران را به ثمر برسانم.

وی درباره شناخت از حریفان در دیدارهای پیش رو در این تورنمنت گفت: همه حریفان برای ما جدی هستند. دیگر نمی توان تیمی را دست کم گرفت. باید با همه توان در برابر تیم ها حاضر شویم و بازی خوبی را از خود به نمایش بگذاریم.تیم افغانستان هم در بازی شب گذشته خود برابر تیم میزبان با یک گل پیروز شدو این در حالی است که در دیدار اول خود برابر ازبکستان 11 گل دریافت کرد. تمام بازیها برای ما جدی است.

وی در پایان گفت: حضور در این تورنمنت اولین تجربه من است و بسیار خوشحالم که برای کشورم افتخار آفرین بودم و گل به ثمر رساندم. تیم ایران به تنها چیزی که فکر می کند قهرمانی است و برای به دست آوردن این عنوان می جنگیم.

  • 12:26
  • 1400/03/23
  • 2562