گل‌محمدی پول می‌خواهد نه فسخ

سه روز است پرسپولیس درگیر قهر سرمربی‌اش است؛ اما نماینده او در نشست مدیرعامل باشگاه تأکید کرده گل‌محمدی دنبال فسخ قرارداد نیست.

قهر و آشتی‌های یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس که در یکی دو سال اخیر تازگی ندارد، باعث ایجاد تحلیل های مختلفی شده است. سفر روز گذشته او به دبی هم این شایعات را بیشتر از قبل کرده و حتی عده ای گمانه زنی کرده اند که او برای مذاکره با یکی از باشگاه ها اماراتی راهی این سفر شده است.

در  جلسه روز گذشته نماینده گل‌محمدی با رضا درویش مدیرعامل باشگاه، وی به نقل از گل محمدی تاکید کرده برخلاف برخی شایعات که عنوان می کنند او برای تحت فشار گذاشتن باشگاه برای تمدید قرارداد اقدام به این کار کرده از اساس کذب است و این مربی تنها به دلیل شرایط مالی اعضای تیم اعم از بازیکنان و کادرفنی اش و همچنین بی توجهی سیستمی به نوتیس هایی که داده تصمیم گرفته این طور ناراحتی اش را نشان دهد.

گل محمدی به باشگاه اعلام کرده دنبال این نیست که فقط آپشن های قرارداد او پرداخت شود. این آپشن ها جزوی از قرارداد اعضای تیم است که بعد از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی فعال شده و چرا باشگاه نسبت به این بخش از قرارداد بی تفاوت است و یا طوری عنوان می شود که به نظر اعضای تیم خارج از قرارداد، حق و حقوق خود را طلب می کنند.

سرمربی سرخپوشان همچنین از این گلایه دارد که چرا در برخی مصاحبه ها او را مقابل مردم قرار داده اند آن هم درحالی که خودش در چند نشست خبری تاکید کره صحبت از مسائل مالی در این شرایط اقتصادی درست نیست اما طوری وانمود شده که او برای قرارداد خودش این ناراحتی را نشان داده است. این در حالی است که بازیکنان پرسپولیس روز گذشته در حمایت از گل محمدی و نشان دادن ناراحتی خود از باشگاه به دلیل پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته تمرین نکردند.

در نهایت هم نماینده گل محمدی به درویش تاکید کرده سرمربی سرخپوشان به دنبال فسخ قرارداد نیست و فقط می خواهد باشگاه در مورد وضعیت مالی تکلیف بازیکنان و اعضای تیم را مشخص کند.

قرار شده در هفته پیش رو گل محمدی در نشست هیئت مدیره شرکت کند تا در مورد این مسائل به طور شفاف تری صحبت شود.

گزارش: نیلوفر مژدهی

 

  • 12:52
  • 1402/07/21
  • 515