لژیونر ایرانی بهترین بازیکن هفته لالیگا اسپانیا

دروازه‌بان ایرانی عنوان برترین بازیکن هفته لالیگا اسپانیا را به خود اختصاص داد‌‌.

هفته بیست ویکم هندبال لالیگا اسپانیا روز دوشنبه برگزار شد که سعید برخورداری سنگربان اصفهانی تیم ملی هندبال ایران در ترکیب تیم باشگاهی‌اش یعنی" آدمار لئون" خوش درخشید و با ۱۷ سیو و آمار ۵۰ درصد سیو موفق توانست عنوان بهترین بازیکن هفته لالیگا را به خود اختصاص دهد. ( او در هفته هشتم نیم فصل اول نیز برترین بازیکن هفته انتخاب شد و این برای دومین بار است که این عنوان ارزشمند را تصاحب می‌کند.)

 

تیم "آدمار لئون" در نیم فصل دوم روز‌های خوبی را سپری می‌کند به طوری که این تیم در هشت بازی نیم فصل دوم موفق شده به شش پیروزی، یک تساوی و یک باخت دست یابد‌، یاران سعید برخورداری در حال حاضر با ۲۴ امتیازی در رده پنجم لالیگا اسپانیا قرار دارند.

 

این تیم در هفته بیست و دوم خارج از خانه به مصاف تیم "کانگاس" خواهد رفت که در صورت پیروزی در این مسابقه می‌تواند در جدول دو پله صعود کند و جایگاه سوم را تصاحب کند.

 

سعید برخورداری دروازه‌بان تیم ملی هندبال ایران در رده بندی کلی بهترین دروازه‌بانان لالیگا با ۲۱۲ سیو در رده دوم قرار دارد. او در نیم فصل نخست نیز کاندیدای برترین دروازه‌بان نیم فصل لالیگا بود‌.

 

برخورداری نخستین بازیکن تاریخ هندبال ایران می‌باشد که به لالیگا اسپانیا پیوسته و امسال برای ششمین سال که در لالیگا به میدان می‌رود.

گزارش: صمد خزایی

  • 14:25
  • 1403/01/08
  • 372