پرهیزکار: AFC درباره میزبانی ایران تصمیم می گیرد

رییس کمیته فوتسال گفت: سالن صدرا پس از تکمیل و اجرای برخی موارد می‌تواند میزبان بازی‌های بین‌المللی باشد.

رییس کمیته فوتسال گفت: سالن صدرا پس از تکمیل و اجرای برخی موارد می‌تواند میزبان بازی‌های بین‌المللی باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی البرزورزشی، داود پرهیزکار در ابتدا با اشاره به وضعیت برگزاری جام ملتهای فوتسال آسیا گفت: تصمیم نهایی AFC تا این لحظه مشخص و اعلام نشده است. با این حال شاهد بازخوردهای زیادی از سوی مربیان قاره بودیم. شرایط پاندمی کرونا چالش بزرگی برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ایجاد کرده است، اما تیم‌ها نیز کاملا حق دارند. تا این لحظه نامه‌ای در این خصوص به فدراسیون‌ها ارسال نشده است و باید منتظر تصمیمات نهایی بمانیم.
وی افزود: روز گذشته از سالن در حال احداث صدرای شیراز بازدید کردیم. در این بازدید حسین شمس و محمد ناظم ‌الشریعه نیز حضور داشتند و تمامی جوانب مورد بررسی قرار گرفت.
پرهیزکار ادامه داد: این سالن 2هزار نفری پتانسیل خوبی دارد و احداث آن اتفاق بسیار خوبی برای شهر شیراز است. به طور کلی سالن به صورت استاندارد طراحی شده است و با اجرای برخی موارد دیگر که جزو الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا بشمار می‌رود، این سالن می‌تواند میزبان مسابقات بین‌المللی تیم‌های ملی فوتسال باشد.
رییس کمیته فوتسال گفت: طبق صحبتی که با بهاروند از مدیران شرکت صدرا داشتم، عزم جدی برای تکمیل و اتمام پروژه در کوتاه مدت وجود دارد که در این صورت دست ما نیز برای انتخاب ورزشگاه جهت برگزاری مسابقات بین‌المللی بازتر می‌شود.

  • 13:58
  • 1399/10/17
  • 7189