شنبه دوم تیر ماه

موسوی: منتظر تصویب هیات رئیسه هستیم

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از حضور تیم های ملی فوتبال زیر 20 سال و بزرگسال در بلاروس و تاجیکستان خبر داد.

با توجه به برگزاری رقابت های کافا در رده سنی زیر 20 سال در کشور تاجیکستان و همچنین برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر بلاروس در کشور بلاروس در "فیفا دی"، قرار است تا در نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به بررسی سوابق و شرایط سرمربیان برای دو تیم فوق بپردازند و پس از تایید نهایی از سوی هیات رئیسه، اردوی های تدارکاتی تیم های ملی در رده سنی زیر 20 سال و بزرگسال آغاز شود.

شهره موسوی، نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان در خصوص تشکیل نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال فردا برگزار می­شود و یکی از مواردی که در جلسه فوق مطرح خواهد شد، تایید سرمربیان تیم های ملی فوتبال بزرگسالان و تیم ملی زیر 20 سال خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه مسابقات کافا در رده سنی زیر 20 سال در کشور تاجیکستان از 16 خرداد ماه سال جاری آغازمی‌شود، لزوم تشکیل اردوهای تیم ملی برای این رده سنی وجود داشت. بر همین اساس پس از بررسی گزینه های مختلف، سرمربی پیشنهادی خود را به هیات رئیسه معرفی کرده ایم تا تصمیمات نهایی در اینباره گرفته شود.

موسوی در خصوص برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بزرگسالان ایران با بلاروس گفت: تاریخ این دیدار 18 خرداد ماه است که درست در روز فیفا برگزار­شود. در هر صورت فردا تکلیف سرمربیان تیم های ملی زیر 20 سال و بزرگسالان فوتبال مشخص خواهد شد و طبق برنامه های کادر فنی، اردوهای تدارکاتی دو تیم تشکیل می‌­شود.