پنجشنبه سی ام فروردین ماه

بازدید مسئولان از اردوی ملی پوشان

دکتر بنیامین شکوه‌فر عصر دیروز از تمرینات تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا بازدید کردند.

تمرین تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان بوکس ایران، عصر دیروز با حضور دکتر بنیامین شکوه‌فر معاون حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، مهران تیشه‌گران رئیس فدراسیون ناشنوایان، مازیار ناظمی رئیس فدراسیون اتومبیلرانی، دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و محمدرضا ترمیمی سرپرست دبیر کلی فدراسیون بوکس برگزار شد.

 در این دیدار دکتر بنیامین شکوه‌فر با آرزوی موفقیت برای ملی‌پوشان نوجوانان و جوانان بوکس ایران، اظهار داشت: در اردوی حاضر شدم تا سلام و آرزوی موفقیت دکتر حمید سجادی، وزیر محترم ورزش و جوانان را به شما برسانم. دکتر سجادی آرزو کردند از مسابقات قهرمانی آسیا دست پر بازگردید و باعث افتخار کشورمان باشید. هر کدام از ملی‌پوشان که روی  سکوی قهرمانی قرار بگیرد و پرچم کشورمان را به اهتزاز دربیاورد، مایه افتخار و مباهات کشور و ما خواهد بود. به توانمندی و تلاش شما افتخار می‌کنیم و از سختی‌هایی که می‌کشید،  آکاه هستیم.

 معاون حقوقی وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از زحمات رئیس فدراسیون بوکس گفت: آقای ثوری واقعا برای بوکس زحمت می‌کشد و پیگیرهای ایشان در بین روئسای فدراسیون‌ها بی‌نظیری است. امروز کل وزارت ورزش و جوانان در کنار ایشان هستند تا بوکس کشورمان موفق باشد و پرچم کشور را به اهتزاز دربیاورد.