سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

ناراحتی نکونام از بازیکن آفریقایی

آیاندا پاتوسی هافبک فولاد همچون ابتدای فصل، هنوز در اردوی این تیم شرکت نکرده است.

تمرینات تیم فولاد خوزستان مدتی است در اهواز شروع شده اما نکته جالب این تمرینات، غیبت آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی بى انضباط تیم فولاد است.

پاتوسی در تمرینات پیش فصل نیز بعداز گذشت سه اردو به جمع فولادی‌ها اضافه شده بود، از این رو در همان زمان تعهد داد که از این پس به موقع در تمرینات حاضر شود.

با این حال او بار دیگر بی‌انضباطی کرد و پیش‌بینی می‌شود با جریمه از سوی جواد نکونام و باشگاه فولاد خوزستان مواجه شود.

محمد علوی، مدیر تیم فولاد خوزستان درباره غیبت پاتوسی در تمرینات گفت: از دلیل غیبت این بازیکن اطلاع ندارم و تا زمانی که نیامده نمی‌توانیم دلیل غیبت او را بگوییم.

برخورد با چنین بی‌نظمی‌هایی به مدیرعامل و دیگر مدیران بستگی دارد و از حیطه من خارج است. بازیکنی که تا الان نیامده باید درباره‌اش تصمیم‌ درست گرفته شود.

نکونام پیش از این هم با گلایه از عملکرد برخی بازیکنان به آنها برای تغییر شرایط اولتیماتوم داده بود. در همین خصوص بد نیست بدانید جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد از نزدیک دیدار تیم‌های امید فولاد خوزستان و نفت مسجدسلیمان را از نزدیک تماشا کرد و عادل ارغند و محمد زورمند دو بازیکن تیم امید فولاد خوزستان را به تمرینات تیم بزرگسالان دعوت کرد.

 این دو ‌بازیکن با نمایش درخشان در این دیدار به تمرینات بزرگسالان دعوت شدند و دیگر بازیکنان تیم امید فولاد با توجه به‌ نارضایتی نکونام از برخی بازیکنان تیمش این فرصت را دارند تا با درخشش در دیدارهای تیم امید، راه رسیدن به تیم بزرگسالان را سریع‌تر طی کنند.

گزارش: نیلوفر مژدهی