سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

مهلت استقلال برای این مربی تمام شد!

 باشگاه استقلال در مورد بدهی خارجی های سابق تیم دچار مشکل شده و در مورد بدهی استراماچونی شرایط متفاوت است زیرا استقلال به پایان مهلت فیفا بسیار نزدیک شده است.

استقلال در حال حاضر از نقل و انتقالات محروم است و اگر نتواند مبلغ هنگفت این مربی را پرداخت کند این محرومیت ادامه دار است و استقلال قطعا تا مدت زیادی نمی تواند اقدامی درخصوص خرید و واگذاری بازیکن انجام دهد.

این در حالی است که اخطارنهایی به باشگاه استقلال و علی فتح الله زاده رسیده و به باشگاه اطلاع داده شده که تا پایان مهلت پرداخت بدهی به این مربی زمانی باقی نمانده و مسئولان باید فورا بدهی این مربی را پرداخت کنند.

در همین راستا شنیده می شود که باشگاه استقلال در حال تعامل با یک اسپانسر قوی است تا بدهی استرا هر چه سریعتر پرداخت شود و باشگاه از این بدهی خلاص شود.

پیش از این قرار بود فتح الله زاده وام بانکی 200 میلیاردی دریافت کند که این اقدام به سرانجام نرسید و در حال حاضر مدیران در پی توافق با اسپانسر جدید هستند که در صورت توافق مبلغ استرا پرداخت می شود و در غیر این صورت استقلال به احتمال فراوان از دو پنجره نقل و انتقالاتی دیگر نیز محروم می شود.

گزارش: سوده رحمان وند