سه شنبه بیست و ششم تیر ماه
مفسر برجسته فوتبال جزیره

طارمی خیره کننده است!

دوگلی که طارمی برابر انگلیس به ثمر رساند، به علاوه پاس گل فوق العاده در دیدار مقابل ولز، باعث شد که قیمت مهاجم اژدها در سطح وسیعی بالا برود.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: به خصوص برای تیم های حاضر در لیگ برتر انگلیس، آنها مجذوب مستر کلاسی شده اند که شماره 9 پورتو در جام جهانی نشان داده است. طارمی در فصل 2022/2023 تاکنون 19 بازی رسمی برای اژدها انجام داده که در این مدت 13 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل داده است. پس از سه هفته غیبت به دلیل حضور در جام جهانی، او به تمرینات پورتو بازگشته است و باید فردا دوباره برابر چاوز به میدان برود، حریفی که در این فصل موفق به شکست دادن آن شده بود. ریو فردیناند یک چهره برجسته در تاریخ منچستر یونایتد است که اکنون زندگی خود را به عنوان یک مفسر ورزشی و همچنین به عنوان نماینده بازیکنان سپری می کند. ستاره سابق شیاطین سرخ، به توانایی های طارمی خیره شده و پس از ثبت وکالت نامه ای با طارمی، در تلاش است تا انتقال فرضی این بازیکن ایرانی به بازار انگلیس را فراهم ‌کند.

یک ایرانی، مدیر برنامه طارمی است اما او با ادعای ریو فردیناند موافقت کرد تا پلی برای حضور طارمی در لیگ برتر باشد. بازیکن سابق منچستریونایتد اکنون نقاط ورود احتمالی طارمی به لیگ برتر را تجزیه و تحلیل خواهد کرد، زیرا از قبل می داند باشگاهی که طارمی می خواهد به آنجا برود، همیشه باید یک باشگاه با طرح و برنامه ریزی عالی باشد و نه تیمی در انتهای جدول، زیرا این بازیکن به پروژه ورزشی اولویت زیادی می دهد.