سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

بازیکن مازاد استقلال در ترکیب اصلی برای دربی!

تیم استقلال برای دربی آماده می شود و در این میان ساپینتو سرمربی آبی ها به دنبال این است که بهترین نفراتش را برای این دیدار به میدان بفرستد.

این در حالی است که سرمربی استقلال در تمرینات نفرات تیمش را زیر نظر دارد تا بهترین ترکیب را روانه این دیدار کند و خط حمله استقلال در دربی به معمای بزرگ ساپینتو تبدیل شده است.

شایان ذکر است ساپینتو قصد دارد در دربی از ارسلان مطهری در ترکیب ثابت استقلال استفاده کند زیرا مهاجم تیمش را پس از گلزنی در سوپر جام بسیار آماده می بیند و از طرفی ارسلان مطهری برای این بازی انگیزه های بسیار زیادی دارد. مطهری که یک نیم مفصل ناموفق و پرماجرا را در استقلال سپری کرد در پی این است که گذشته را جبران کرده و به سرمربی استقلال ثابت کند که قرار دادن نامش در لیست مازاد از سوی ساپینتو اشتباه بزرگی بوده و از طرفی سرمربی استقلال که زمانی اعتقادی به عملکرد این مهاجم نداشت در حال حاضر نام وی را در بین نفرات برتر خط حمله اش گنجانده و حتی برای دربی قصد دارد مطهری را در ترکیب ثابت استقلال قرار دهد.

ساپینتو که در حال حاضر به دیگر مهاجمان تیمش اعتماد زیادی ندارد امید بسیاری به گلزنی و آمادگی مطهری دارد زیرا در میان بازیکنان استقلال در خط حمله سجاد شهباز زاده مصدوم است و آرمان رمضانی نیز به شرایط ایده آل نرسیده است و امید ساپینتو به شرایط خوب مطهری و پیمان بابایی است.

این دو بازیکن قرار است در خط حمله استقلال برای دربی به میدان بروند و محمد محبی و قائدی را در کارهای هجومی همراهی کنند.

نوسینده: سوده رحمانوند