دوشنبه یکم مرداد ماه

دو نفر مانع اعتصاب بازیکنان پیش از دربی!

تیم استقلال در آستانه بازی مهم دربی قرار دارد و در این میان بازیکنان استقلال که از سوی باشگاه قول گرفتند تا مبلغی از قراردادشان پیش از این بازی به حسابشان واریز می شود.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: همچنان در انتظار مساعدت علی فتح الله زاده مدیرعامل تیم هستند. این در حالی است که شنیده می شود برخی بازیکنان همچنان در صدد هستند که اعتصابی دیگر را در تیم رقم بزنند تا استقلالی ها ناچار شوند که پول بازیکنان را پرداخت کنند اما در این مورد مدیریت باشگاه حسین حسینی و روزبه چشمی را مامور کرده تا در این زمان حساس تیم را هدایت و کنترل کنند تا استقلال در آرامش کامل برای دربی آماده شود.

شایان ذکر است چند بازیکن استقلال در پی این هستند تا پیش از دربی مدیران استقلال را مجاب کنند تا مشکل مالی اعضای تیم را حل و فصل کنند و در این مورد پیگیری هایی را انجام می دهند که شرایط را برای استقلال تغییر داده است.

تماس با بازیکنان تیم و ترغیب به عدم شرکت در تمرینات همچنان ادامه دارد و دو کاپیتان استقلال نیز با دعوت بازیکنان به آرامش سعی دارند تا زمان دربی تیم در آرامش باشد و به بازیکنان قول دادند قبل از دربی پولشان را دریافت می کنند. اتفاقی که با مشکلات موجود در باشگاه محال به نظر می رسد و تنها برای عدم ایجاد حاشیه و حضور بازیکنان در تمرینات مطرح شده تا استقلالی ها با تمرکز کافی برای این بازی مهم آماده شوند.