دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه

مامور مهار لوکادیا در دربی!

تیم استقلال در حالی برای دربی آماده می شود که ساپینتو سرمربی این تیم در نظر دارد با شناخت از نفرات تیم حریف بازیکنانش را به میدان بفرستد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: در این مورد شنیده می شود که سرمربی استقلال به دنبال ترکیب اصلی پرسپولیس است تا بر اساس مهره های گل محمدی در این بازی بازیکنان مورد نظرش را روانه بازی کند. این در حالی است که وی حساسیت خاصی روی لوکادیا مهاجم حریف دارد و از سیلوا درخواست کرده که شرایط را در خط دفاعی استقلال برای این مهاجم سخت کند زیرا این بازیکن امید اول گلزنی حریف محسوب می شود.

از طرفی در مورد حضور شیخ دیاباته در ترکیب قرمز ها شک و شبهه وجود دارد و ساپینتو به دنبال این است که از حضور این بازیکن در ترکیب حریف مطمئن شود زیرا در صورت حضور این بازیکن و انگیزه هایش برای تقابل با تیم سابقش شرایط برای خط دفاعی آبی ها سخت تر می شود و سرمربی استقلال در صدد ایجاد تمهیدات ویژه خط دفاعی است!

شایان ذکر است سرمربی استقلال قصد دارد از زوج سیلوا و غلامی در خط دفاعی استفاده کند زیرا این دو بازیکن در این پست جا افتاده و مدت ها است در کنار یکدیگر شرایط خوبی را درتیم رقم زدند اما با توجه به مصدومیت غلامی امکان تغییرات وجود دارد و احتمال حضور حسین مرادمند در کنار سیلوا وجود دارد و البته که برخی معتقدند حضور سیاوش یزدانی در این بازی و در کنار سیلوا به نفع استقلال است اما ساپینتو همچنان در مورد حضور یزدانی در دربی تردید دارد!