دوشنبه یکم مرداد ماه

جریمه سنگین ساپینتو مورد تایید فتح الله زاده!

تیم استقلال از پنج بازی اخیر خود تنها 5 امتیاز دریافت کرده و ده امتیاز از دست داده است و این در حالی است که مدیران استقلال از نتایج عجیب اخیر تیم بسیار ناراضی هستند و برای جریمه اعضای تیم به جمع بندی رسیدند.

مدیران استقلال جرایم نقدی برای کل اعضای  تیم در نظر گرفتند و قرار بر این است که پنج درصد از قرارداد بازیکنان استقلال کسر شود و مسوولان باشگاه این جرایم را برای اعضای تیم در نظر می گیرند.

این جریمه شامل اعضای کادرفنی و شخص ساپینتو سرمربی استقلال نیز می شود زیرا این مربی نیز به عنوان نفر اول تیم در نتایج ضعیف استقلال سهم دارد.

اعضای هیات مدیره استقلال به علی فتح الله زاده مدیرعامل تیم اعلام کردند که اگر نتایج ساپینتو ادامه دار باشد وی باید از استقلال جدا شود و این موضوع در حال بررسی است زیرا مدیرعامل استقلال در مقطع فعلی شرایط مناسبی برای انتخای سرمربی جدید برای استقلال را ندارد و دلخوش به نتایج آینده تیم است.

از طرفی با توجه به بسته بودن پنجره استقلال ساپینتو نیز از اوضاع حاکم در تیم راضی نیست و اعتراضش را اعلام کرده اما مدیران استقلال معتقدند که استقلال از نظر مهره تیم خوبی در اختیار دارد اما نتوانسته نتایج فصل قبل خود را تکرار کند.

نویسنده: سوده رحمانوند