دوشنبه یکم مرداد ماه

اعتراض به وضعیت نامشخص چهار بازیکن استقلال!

بازی استقلال با سپاهان بسیار عجیب به پایان رسید و استقلال سه امتیاز ارزشمند دیگر را نیز از دست داد تا امید قهرمانی در لیگ برای این تیم بسیار کم رنگ شود.

استقلال در این بازی چند بازیکن مهم و اصلی خود را در اختیار نداشت و گویا این اتفاق روی نتایج تیم تاثیر مستقیم دارد و این موضوع خشم ساپینتو سرمربی تیم را برانگیخته است.

عارف غلامی، مرادمند، حسین حسینی و مهدی مهدی پور بازیکنان اصلی استقلال هستند که همچنان با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند و این وضعیت برای آنها ادامه دار است.

غلامی و مرادمند دو بازیکن استقلال تمرینات اختصاصی را پشت سر می گذارند و حسینی برای بازی با ملوان نیز به ترکیب استقلال نمی رسد.

وضعیت مهدی پور نیز نامشخص است زیرا این هافبک از ناحیه دوقلوی پا دچار مصدومیت شده و به احتمال زیاد به بازی بعدی استقلال نیز نمی رسد.

از طرفی ساپینتو از اوضاع خط دفاعی استقلال راضی نیست و زوج سیلو و یزدانی مورد تایید وی نیستند به همین خواستار بازگشت مدافعان تیمش به ترکیب است وی حتی از پزشکان خواسته که هر طور شده غلامی را به بازی با ملوان بندرانزلی برسانند زیرا در غیاب این بازیکن تعداد گل های دریافتی استقلال دو برابر زمان حضور این بازیکن شده و ادامه این روند به ضرر استقلال است.

گزارش: سوده رحمانوند