سه شنبه بیست و ششم تیر ماه
برزگر و دبیر کنار هم

همدلی و همگرایی جدید در کشتی

حضور منصور برزگر مربی دارای کارنامه و افتخارات فراوان در فدراسیون کشتی باید نوع اتفاق ارزشمند است که می تواند به نزدیکی دل های همه اشخاص دل در گروی کشتی دارند منجر شود.

دبیر که بدون تردید تلاش های ارزنده ای را در جهت ارتقا این ورزش سنتی و ملی به خرج داده است باید از حضور امثال منصور خان برزگر استقبال کند و به تدریج سایر بزرگان کشتی از جمله برادران خادم، علیرضا حیدری، اکبر فلاح و... را هم با خود همراه سازد.

کشتی ایران آنقدر وسعت و کار دارد که همه می توانند به نوعی آستین همت را بالا بزنند و سرانجام اینکه خوشحال هستیم که ردپای همگرایی را در کشتی پرمدال و پر از بلان مشاهده می کنیم.

منصور برزگر سرمربی پیشین تیم ملی کشتی آزاد ایران، عصر دیروز از ساختمان جدید فدراسیون کشتی و کمپ تیم‌ های ملی کشتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بازدید کرد.

در این بازدید علیرضا دبیر با تشریح فعالیت‌ های صورت گرفته در مراحل ساخت ساختمان جدید فدراسیون کشتی، کمپ و مجموعه رفاهی شهید سجاد عفتی و همچنین بازسازی خانه ‌های کشتی شهید ابراهیم هادی و شهید مصطفی صدرزاده، سرمربی سابق تیم ملی را در جریان آخرین اقدامات قرار داد.

برزگر در ادامه این بازدید در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده بر سر تمرین تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور پیدا کرد و دقایقی به صحبت با ملی پوشان آزادکار پرداخت.

منصور برزگر در جمع ملی پوشان آزادکار به ساختمان جدید فدراسیون و کمپ تیم های ملی اشاره کرد و گفت: نگه داری داشته ها خیلی سخت است همه ی شرایط در حال حاضر خوب است و همه چیز برای کشتی گیران مهیا شده است.

وی با بیان اینکه یکی از آرزوهای من این است حسن یزدانی دومین مدال طلای خود را در المپیک کسب کند، ادامه داد: همه ی کشتی گیران در شرایط خوبی قرار دارند دومین مدال یزدانی از این نظر برای من اهمیت دارد که ما کشتی گیر با دو مدال طلا نداریم.

برزگر تاکید کرد: کمتر از ۱۷ ماه با المپیک پاریس فاصله داریم، همه فکر و ذکر خود را روی کشتی بگذارید تا بتوانید موفق شوید خوشبختانه تیم خیلی خوبی داریم و باید قهرمان المپیک شویم. سرمربی پیشین تیم ملی اظهار کرد: اندازه را باید در هر چیزی در نظر گرفت، کشتی گیر باید بداند که تمرین زیادی او را پس می زند پس باید به اندازه و در تایم تمرینات خود را بگذراند.

نویسنده: حسین علی اسماعیلی