دوشنبه یکم مرداد ماه

هافبک استقلال با قرارداد عجیب ماندنی شد!

باشگاه استقلال در مورد فسخ قرارداد بازیکنانش ناکام بوده و با اینکه هافبک خارجی این تیم مدت هاست که توسط ساپینتو سرمربی تیم از استقلال کنار گذاشته شده اما باشگاه نمی تواند قرارداد این بازیکن را فسخ کند.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: عزیز آمانوف مدت بسیاری است که توسط ساپینتو به باشگاه سپرده شده اما باشگاه نمی تواند در این مورد اقدامی انجام دهد زیرا قرارداد این بازیکن طوری تنظیم شده که اگر باشگاه قصد عدم همکاری با وی را داشته باشد باید مبلغ قرارداد این بازیکن را کامل پرداخت کند و در غیر این صورت این بازیکن می تواند همراه تیم تمرین کرده و با دریافت حقوقش مانند دیگر بازیکنان به کار خود ادامه دهد و مانعی برای ماندنش در تیم وجود ندارد!

قرارداد بالا و به دلار آمانوف مدیران استقلال را در مورد قرارداد وی سردرگم کرده است.

قرارداد خاص و مشکل ساز این بازیکن ساپینتو را عصبی کرده زیرا وی برای نیم فصل دوم به بازیکن جدید نیاز دارد و با وجود مشکل قرارداد بازیکنان مازاد وی این مربی نمی تواند برای ادامه کار در استقلال به خواسته هایش دست پیدا کند.

آمانوف اعلام کرده برای ادامه کار در استقلال تا زمان اتمام قراردادش مشکلی ندارد و این تصمیم وی مدیران استقلال را با موانعی بسیاری رو به رو کرده است به طوریکه هیچ یک از برنامه های باشگاه طبق خواسته و نظر مدیران و سرمربی تیم پیش نمی رود!