دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه

فهرست تیم ملی والیبال در فضای مجازی!

تیم ملی والیبال برای گرفتن روادید به ایالات متحده و حضور در لیگ ملت های جهان که خرداد ماه انجام خواهد شد باید فهرستی حدود 50 نفره را آماده و اعلام کند.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: این البته خواست و توصیه فدراسیون بین المللی والیبال است اما انتشار اسامی نامزد های حضور در تیم ملی در برخی رسانه های مرتبط با فضای مجازی سبب شد که اکبر محمدی سرپرست تیم در اینباره توضیحاتی ارائه بدهد.

با این مقدمه به نظر می رسد که هیچ تغییری در سرپرستی تیم و احتما مربیان تیم ملی رخ نخواهد داد.

سرهنگ محمدی با تکذیب لیست ‌های عنوان شده در فضای مجازی، ادامه داد: در حالی حاضر با توجه به اینکه اعضای کادر فنی درگیر مسابقات لیگ برتر هستند، تمام تمرکزشان روی عملکرد بازیکنان در این پیکارها است. ضمن اینکه بازیکنان هم درگیر بازی‌های باشگاهی هستند. فکر می‌کنم در شرایط کنونی شیطنت و گمانه‌زنی‌های بی‌اساس برخی افراد در فضای مجازی موجب می‌شود تا انگیزه بازیکنان برای رسیدن به پیراهن تیم ملی کم شود.

سرپرست تیم ملی درخصوص اینکه آیا لیست تیم ملی تکمیل شده است یا خیر، تصریح کرد: همانطور که گفته شد بازیکنان و اعضای کادر فنی درگیر رقابت‌های لیگ برتر هستند. رقابت‌های باشگاهی به مراحل حساس خود نزدیک شده و هرچه به روزهای پایانی نزدیک‌تر می‌شویم قطعاً بازیکنان هم کیفیت بالاتری از خود به نمایش خواهند گذاشت.

وی با بیان اینکه بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی بزرگسالان کشورمان اسامی حدود 50 بازیکن را جهت اخذ ویزا به فدراسیون والیبال اعلام کرده، افزود: با توجه به این توضیحات باید اعلام کنم که لیست تیم ملی برای حضور در رقابت‌های پیش‌رو هنوز نهایی و تکمیل نشده است. درِ تیم ملی همیشه به روی بازیکنان باز است و کادر فنی عملکرد تمام آنها را زیرنظر دارد. هر زمانی که لیست تیم ملی نهایی شود از طریق دپارتمان ارتباطات فدراسیون اطلاع‌رسانی دقیق، درست و سریع انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است این لیست تنها برای هفته سوم لیگ ملت‌ها بوده و روند اخذ رویداد برای هفته‌های اول، دوم و مرحله نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۳ پس از پایان لیگ برتر ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد.