دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه

فولاد منشا را سرکار گذاشت

باشگاه فولاد به خواسته جواد نکونام تلاش زیادی کرد تا موسی کولیبالی را از لیست خود کنار بگذارد اما در این امر ناکام ماند.

در این مورد باخبر شدیم که فولادی‌ها برای اینکه کولیبالی را از لیست کنار بگذارند به مدیر برنامه ‌های او اعلام می‌کنند گادوین منشا را می‌خواهند، از این جهت که مدیربرنامه هر دو بازیکن مشترک بود. در این میان منشا روز پنجشنبه به همراه ایجنت خود راهی اهواز می‌شود تا با باشگاه فولاد قرارداد امضا کند اما چند ساعتی سرگردان می‌شود.

تا اینکه در فاصله یک ساعت مانده به پایان نقل ‌و ‌انتقالات، فولادی‌ها با مدیر برنامه ‌های مشترک کولیبالی و منشا تماس گرفته و به وی اعلام می‌کنند که ابتدا نام کولیبالی از لیست خارج شود تا جا برای منشا باز شود. پاسخ این ایجنت به فولادی‌ها منفی بود، از این جهت که او متوجه می‌شود فولادی‌ ها قصدشان فقط خارج کردن نام کولیبالی از لیست است و منشا احتمالا سرکار است.

با توجه به همین مساله کولیبالی برخلاف میل مربیانش در فولاد ماندنی می‌شود. تصمیمی که اصلا به مذاق جواد نکونام خوش نمی‌آید تا حدی که سرمربی فولاد در بازی تیمش مقابل پرسپولیس حتی با حضور شیخ دیاباته سرزن و تنومند در خط حمله پرسپولیس حاضر نمی‌شود کولیبالی قدبلند را در لیست 18 نفره قرار دهد.

گزارش: نیلوفر مژدهی