جمعه سی و یکم فروردین ماه

درحاشیه خبر ها 🎤

گشتی در حاشیه خبر ها دوستداران ورزش را در متن و حاشیه رشته های مختلف قرار می دهد در این گشت و گذار طبیعی است که نگاهی عمیق تر به فوتبال باشد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: دیدار تیم‌های ملی فوتسال بانوان تاجیکستان و قرقیزستان امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ماه از ساعت ۱۴ به وقت محلی و۱۲.۳۰ به وقت تهران برگزار می شود که زهرا رحیمی به عنوان داور یک و سمیه طاهری به عنوان داور دوم این دیدار قضاوت می کنند.
کلشو ا ساتی گولوا و الکساندرا کونچیکوا از ازبکستان داور سوم و چهارم این دیدار هستند.

* سردار آزمون در مورد انتقالش به ترکیه صحبت کرد و گفت: نمی دانم این اخبار از کجا می آید، من با بایرلورکوزن قرارداد دارم و می خواهم بازیکن موفق و مفیدی در این تیم باشم

در خبری در مطبوعات آلمان آمده بود که حتی سردار آزمون با وجود این اظهارات ممکن است از این تیم جدا شود.

مهاجم ایرانی در این فصل در ۱۲ بازی برای بایر لورکوزن بازی کرده و ۲ پاس گل نیز به ثبت رساند. قرارداد این بازیکن ۲۸ ساله با تیم آلمانی در سال ۲۰۲۷ به پایان می رسد. ارزش فعلی سردار آزمون در بازار ۱۲ میلیون یورو است.

* شیخ دیاباته مهاجم فعلی تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه دو فصل بازی در استقلال را دارد، از باشگاه سابق خود به‌دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از استقلال به فیفا شکایت کرد. این مهاجم اهل کشور مالی پرسپولیس مدعی شده است باشگاه استقلال مبلغ 79 هزار دلار بابت حقوق دو ماه پایانی حضورش در این تیم را پرداخت نکرده است.

فیفا از باشگاه استقلال درخواست ارسال دفاعیات کرد که این باشگاه توضیح داد تنها مطالبات باقیمانده دیاباته یک ماه است و ماه دوم آن ارتباطی به استقلال ندارد. گفته می‌شود اختلاف استقلال و دیاباته به‌دلیل طولانی شدن مسابقات فوتبال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است.

* ایگور کاتاتو نام وینگر مهاجم 27 ساله برزیلی است که سابقه حضور در لیگ‌های A و B برزیل و همچنین سوپرلیگ هند را در کارنامه دارد.

ایگور دی اولیویرا فریرا در سال 2020 برای تیم واسکودوگاما برزیل در لیگ سری A به صورت قرضی به میدان رفته و در 19 بازی، یک گل زده است.