سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

لو رفتن قرارداد بازیکنان استقلال دردسرساز شد!

پس از اعلام مبلغ قرارداد بازیکنان استقلال و اینکه سردار آجورلو نیز با اطمینان مبالغ و آپشن های بسیار عجیب قرارداد بازیکنان را تایید کرد کمیته وضعیت وارد این ماجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: مسئولان در کمیته وضعیت اعلام کردند که به زودی شرایط را در قرارداد بازیکنان ارزیابی می کنند و بازیکنان باید در این مورد کوتاه آمده و قرارداد نفرات این تیم در زمان مدیریت قبلی اصلاح شود. مورد عجیبی که در قرارداد بازیکنان استقلال وجود دارد آپشن های عجیب و غریب نفرات تیم است که مورد توجه قرار گرفته است و مسئولان اعلام کردند که این آپشن ها باید اصلاح شود.

در این مورد اقدامات لازم انجام می شود و مدیران استقلال نیز باید پرونده ها را به مسئولان در فدراسیون ارائه دهند تا تخلفات اصلاح شود. این در حالی است که بازیکنان استقلال حاضر به کنار آمدن و کاهش مبلغ قراردادشان نیستند و مدعی شدند که مدیریت قبلی با رضایت کامل قرارداد نفرات تیم را بسته و در حال حاضر نیز باشگاه باید به تعهداتش پایبند باشد.

پیش از این حتی شنیده می شد که برخی نفرات تیم خواستا دریافت مبلغ قراردادشان به دلار شده بودند که با توجه به تخلفات صورت گرفته در زمان مدیریت قبلی استقلال بازیکنان این تیم حتی برای دریافت قرارداد فعلی خود در باشگاه نیز با مشکل رو به رو هستند زیرا قرارداد ها لو رفته و مسئولان در فدراسیون نیز در حال بررسی اوضاع فعلی باشگاه هستند.