دوشنبه یکم مرداد ماه
پول هتل و باقی قضایا

دردسر تازه مالی برای باشگاه پرسپولیس

مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تمامی ندارد و اینبار نیز دردسری تازه آرامش را از این باشگاه گرفته است.

چک باشگاه پرسپولیس که دو ماه پیش به‌خاطر بدهی سنگین به هتل آزادی داده بود نقد نشد و اردوی اخیر سرخپوشان در این هتل با چالش‌هایی همراه شد.

به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس از مدیریت هتل خواسته‌اند که چند روزی به آنها مهلت دهد. حالا این نگرانی وجود دارد که در صورت تسویه نکردن با این هتل قبل از بازی با تیم نفت‌مسجد‌سلیمان، تیم پرسپولیس با هتل وارد چالش تازه‌ای شود. این را بگذارید کنار اعتراض اخیر کارمندان باشگاه پرسپولیس! شنیدیم نزدیک به دو ماه است که آنها پول نگرفتند.

به همین دلیل مشکل را از طریق یک رابط به گوش درویش رساندند و مدعی شدند به خاطر تیم و مشکلات مالی باشگاه دو ماه صبر کردند اما بیش از این نمی‌توانند صبر کنند. با این حال به نظر می‌رسد از دست درویش هیچ کاری بر نمی‌آید چرا که فعلا شرایط مالی باشگاه طوری نیست که بتواند به آنها پرداختی داشته باشد.

گویا اخیرا پرسپولیس‌ها با رایزنی توانستند حساب باشگاه را باز کنند، اما این حساب به‌خاطر شاکیانی که دارد مجدد بسته شده است. در صورتی که این روند ادامه داشته باشد اعضای هیات‌مدیره و مدیریت این باشگاه باید راهکار مالی تازه‌ای ارائه دهند چرا که در غیر این صورت بار دیگر مشکلات مالی می‌تواند برنامه‌های این تیم را تحت تاثیر قرار دهند.

این در حالی است که سرخپوشان تقریبا پول بازیکنان و کادر فنی را به موقع پرداخت کردند و حداقل از این جهت در شرایط خوبی قرار دارند.

گزارش: نیلوفر مژدهی