دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه

همایون فرمنش: برای قهرمانی ریکاوری می کنیم

هفته بیست‌وششم و پایانی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران روز یکشنبه ٢٣ بهمن ماه با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی به نقل از فدراسیون والیبال، شهروز همایون‌فرمنش پس از شکست شهداب یزد مقابل نیان الکترونیک خراسان بیان کرد: پیش از این مسابقه، سه بازیکن اصلی تیم را به دلیل سرماخوردگی از دست دادیم و در ترکیب حضور نداشتند به همین دلیل از بازیکنان ذخیره استفاده شد.

وی افزود: عملکرد شهداب در ابتدای مسابقه متاثر از عدم حضور این سه بازیکن بود و با افت شدیدی مواجه شدیم. در ست‌های بعدی توانستیم خودمان را پیدا کنیم و بازی خوبی انجام دهیم ولی جو سالن و بازی خوب نیان باعث شد که نتیجه مسابقه را به تساوی بکشانند و بازی به گیم پنجم برود.

همایون‌فرمنش تصریح کرد: در ست پنجم مسابقه هر دو تیم عملکرد خوبی داشتند ولی نیان با حمایت تماشاگران مشهدی در این مسابقه پیروز شد.

وی با اشاره به پایان مرحله گروهی مسابقات افزود: به دلیل کمبود وقت و برگزاری مسابقات باشگاه‌های جهان، فدراسیون مجبور شد که نیم فصل دوم را فشرده برگزار کند و تیم‌ها در هر هفته دو مسابقه انجام دهند.

بازیکن تیم شهداب یزد ادامه داد: این مسابقات فشرده برای باشگاه‌ها بسیار سخت بود و همانطور که شاهدش هستیم مصدومیت‌ها افزایش یافت.

این دریافت کننده قدرتی با اشاره به عملکرد شهداب یزد و نیان الکترونیک در این فصل از مسابقات عنوان کرد: نیان تیم خوب و پر مهره‌ای است و توانسته نتایج خیلی خوبی در لیگ امسال کسب کند؛ ان‌شاءاالله این مسیر در سال‌های بعد هم برای نیان تداوم داشته باشد. شهدابی‌ها اگر چه در نیم فصل اول نوسان زیادی داشتند اما رفته رفته در نیم فصل دوم به هماهنگی و آمادگی بالایی رسیدیم و در پایان مرحله گروهی اول شدیم.

وی افزود: تلاش می‌کنیم در یک هفته فرصتی که پیش‌رو داریم ریکاوری مناسبی انجام دهیم و با تمریناتی که خواهیم داشت، قهرمان ایران شویم. ما مدافع عنوان قهرمانی هستیم و امسال هم صد درصد به دنبال قهرمانی هستیم. ان‌شاءالله بتوانیم مرحله به مرحله پیش برویم و در نهایت قهرمان ایران شویم.

تیم شهداب یزد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ برتر مردان حریف ایفاسرام اردکان است.