سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

محکومیت آمانوف بازیکن غیر حرفه ای

آخرین خبر در مورد جدایی بازیکن ازنک از استقلال حاکی از آن است که قانون به ضرر او خواهد بود

عزیزبک آمانوف به طور اتفاقی از استقلال جدا شده و برای تیم نسف قارشی به میدان رفته و به مسئولان این تیم اعلام کرده که قراردادش را به طور قانونی و یک طرفه با استقلال فسخ کرده است ،اما این بازیکن بدون اخطار به استقلال ایران را ترک کرده و حتی ایمیلش به باشگاه نرسیده است.

آمانوف که مطالبات خود را تا زمان حضور در تمرینات استقلال دریافت کرده بدون اطلاع به مدیران استقلال ،تمرینات و کشور را ترک کرده و این موضوع می‌تواند برای وی مشکل ساز شود.

آمانوف که مورد تایید ساپینتو سرمربی استقلال قرار نداشت، پیش از تمام بازی‌های استقلال از لیست خط می‌خورد سرانجام بدون خبر کشور را ترک کرد و قراردادش را بدون اطلاع به استقلالی ها فسخ کرد و با شماره پیراهن 25 برای نسف قارشی در ترکیه به میدان رفت.

از طرفی مدیران استقلال با توجه به شرایط این بازیکن از او به فیفا شکایت کردند زیرا آمانوف بدون توجه به شرایط خود در استقلال قراردادش را فسخ کرده و باید در این مورد پاسخگو باشد.

مدیران استقلال با تنظیم شکایت علیه این بازیکن قصد دارند شرایط را به نفع استقلال پیش ببرند تا مبلغ باقی مانده از قرارداد به دلار این هافبک به او پرداخت نشود زیرا این بازیکن قراردادش را به صورت غیرقانونی فسخ کرده است.

حتی ساپینتو پس از شنیدن خبر جدایی این بازیکن از استقلال اعلام کرده که می‌دانسته او بازیکن بسیار غیر حرفه‌ای است و به همین دلیل نیز از وی در ترکیب استقلال استفاده نکرده است.

گزارش:سوده رحمان وند