دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه

اخطار جدی ساپینتو در مورد این بازیکن به باشگاه رسید!

استقلال چهار هفته است که با بردهای پیاپی خود را به صدر جدول رسانده و در این میان ساپینتو سرمربی استقلال روی حضور تمام بازیکنانش حساب باز کرده است.

در این میان برخی نفرات استقلال مانند محمد محبی به صورت قرضی به استقلال آمدند و سرمربی تیم تاکید فراوان دارد که این بازیکن در استقلال بماند.

این مربی درخواست رسمی خود را به باشگاه ارائه کرده و اعلام کرده حتی در صورتی که وی در استقلال نباشد و در پایان فصل از استقلال جدا شود مدیران محبی را در تیم حفظ کنند.

علی فتح الله زاده در این مورد اقدامات لازم را انجام داده و مسئولان سانتاکلارا مدعی شدند تنها پس از تسویه بدهی انتقال این بازیکن با استقلال برای ادامه کار مذاکره می کنند اما شنیده می شود که اگر استقلال مبلغ انتقال قطعی این بازیکن را افزایش دهد این بازیکن می تواند در استقلال به کار خود ادامه دهد و با درخشش در استقلال به تیم های مورد نظرش برسد.

استقلال موظف است مبلغ 250 هزاردلار دیگر تا پایان فصل به حساب تیم پرتغالی واریز کند تا این بازیکن تا آخر فصل در استقلال بماند اما برای انتقال قطعی این بازیکن مبلغی بسیار بالاتر از آنچه تا به حال پرداخت شده باید به حساب این بازیکن واریز شود که انتقال این بازیکن را به استقلال با مشکل رو به رو می کند.

گزارش: سوده رحمانوند