چهارشنبه سوم مرداد ماه

فرهادیان: شایعات را جدی نگیرید

رئیس دفتر  امور مشترک فدراسیون ها در حاشیه ی برگزاری انتخابات فدراسیون شمشیر بازی به پرسش های خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی، آرش فرهادیان در مورد اینکه گفته می شود قرار است تا مجمع انتخاباتی وزنه‌برداری سرپرست جدید گذاشته شود، تاکید کرد: از رسانه‌ها می‌خواهم به شایعات توجه نکنند و به آنچه از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مطرح می‌شود، توجه کنند. ممکن است اختلاف سلیقه‌ای وجود داشته باشد اما ما تلاش می‌کنیم  مجمع فدراسیون وزنه‌برداری بدون اشکال در تاریخ مقرر برگزار شود.

او در مورد اینکه تعدادی از فدراسیونها تفاهم‌نامه مالی امضا نکرده‌اند، تصریح کرد: هیچ فدراسیونی نیست مبلغی را دریافت نکرده باشد، حتی فدراسیون‌هایی که تفاهم‌نامه امضا نکردند. دوستان خوب است که بیایند و تفاهم نامه ها را امضا کنند.

فرهادیان در مورد اینکه برخی کاندیداهای ژیمناستیک اعتراض داشتند که سرپرست فدراسیون کاندیدا است اما همچنان سمت خود را دارد،  گفت: به لحاظ قانونی منعی نیست که سرپرست به عنوان کاندیدا در مجمع باشد و نمی‌توانیم  این حق را سلب کنیم. جایی که ببینم تعارض منافع است و به اصل برگزاری مجمع لطمه وارد می‌کند وزارت ورزش ورود خواهد کرد اما اصلا چنین اتفاقی نیفتاده است. درست نیست در این فرصت زمان کوتاه جا به جایی انجام دهیم.

فرهادیان در مورد پرداخت نشدن پاداش بانوان مدال آور تاکید کرد: این جزو اولویت‌های وزارت ورزش است و تا قبل از سال پرداخت می شود و حواله‌ها نقد خواهد شد. تلاش این است که مراسم تجلیل از آقایان مدال‌آور قبل از پایان سال برگزار شود.