سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

دوشنبه های داغ هندبالی

دومین هفته از نیم فصل دوم لیگ برتر هندبال مردان ایران در حالی از امروز پیگیری خواهد شد که سه دیدار تماشایی در اصفهان می‌تواند جدول رقابت‌ها را دست‌خوش تغییرات کند.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: طلایی پوشان فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در حالی از نماینده گچساران پذیرایی خواهند کرد که نفت و گاز توانسته بود در هفته گذشته دیگر تیم اصفهانی یعنی پرواز هوانیروز را شکست دهد.

شاگرادان مجید رحیمی‌زاده در سپاهان که با یک بازی کمتر بالاتر از نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در صدرجدول قرار دارند، با برد خانگی مقابل گچساران می‌توانند جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم تر کنند.

از سوی دیگر به نظر‌ می‌رسد دیدار بین دو تیم همشهری یعنی سپاهان نوین و گیتی پسند در حالی‌که هر دو با امتیاز ۱۴ در رده چهارم و پنجم لیگ برتر قرار گرفته‌اند، در این بخش جدول تغییراتی حاصل خواهد کرد‌. شاگردان جوان کیوان صادقی که هفته قبل تیم نیروی زمینی شهید شاملی را در حضور بازیکنان ملی پوش خود شکست داده بودند، با خیز بلند خود در این دیدار قصد پیوستن به جمع چهارتیم صدرنشین لیگ‌ برتر هندبال مردان ایران با شکست شاگردان شهداد مرتجی را دارند. باید منتظر ماند و دید که آیا این امر به تحقق خواهد پیوست یا خیر.

شاگردان حمید صادق شاه‌نشین در تیم صنعت مس کرمان که در جایگاه سوم جدول قرار دارند، در شهر اصفهان مقابل تیم پرواز قرار خواهند گرفت که در نیم فصل دوم سروش عرشی را در پست سرمربی به کار گرفته است.

تیم زاگرس اسلام آباد غرب که در نیم فصل دوم حمیدیه را به عنوان سرمربی بر روی نیمکت خود قرار داده، برای عبور از سد تیم پر انگیزه پیکان خراسان انگیزه های فراوانی دارد.

در شهر کرج هم تیم رعد پدافند البرز در‌مقابل شاگردان اکبرخوشنویس در تیم زغال سنگ طبس صف آرایی خواهند کرد

در دیگر دیدار این هفته تيم‌های نخلستان دشتستان و نیرو زمینی شهید شاملی کازرون به مصاف هم خواهند رفت.