دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه
موضع هواداران تراکتور و دفاعیه

نصیرزاده: تحت فشار قرار نمی‌گیریم

برخی اظهارات در مورد تمایل فدراسیون فوتبال به همکاری احتمالی با سرمربی تیم تراکتور، هواداران این باشگاه تبریزی به شدت موضع گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: بعد از مطرح شدن نام خمز، سرمربی تیم تراکتور برخی علاقه‌مندان به این تیم که با این مربی از عملکرد تیم‌شان لذت می‌برند به باشگاه حمله کرده و خواهان عدم همکاری با فدراسیون فوتبال شدند. متهم ردیف اول البته نصیرزاده است. از این ‌رو او در تازه‌ترین واکنشی که نسبت به این موضوع داشت ادعا کرد تحت فشار فدراسیون فوتبال قرار نمی‌گیرد و چون باشگاهی خصوصی است نمی‌توانند آنها را به‌زور راضی به همکاری با تیم ملی کنند.

از طرفی باشگاه تراکتور برای از بین بردن ابهامات و در شرایطی که می‌خواهد صداقت خود را به هواداران نشان دهد، خواهان برگزاری کلاس‌های دانش‌افزایی با تدریس خمز در تبریز شده تا این مربی در این مدت بتواند به‌راحتی در تمرینات تیم تراکتور حاضر شود و از تهران هم دور بماند.

در همین راستا تراکتوری‌ها برای اینکه حساسیت‌ها روی خمز را کاهش دهند به دینکا آلن، مربی دروازه‌بانان تیم تراکتور اشاره کرده و مدعی شدند او نیز قرار است طی همکاری با فدراسیون کلاس‌های آموزشی برگزار کند؛ چراکه او هم مدرس بین‌المللی بوده، پس یعنی او هم می‌خواهد سرمربی تیم ملی شود؟

به هر حال اگر خمز کلاس‌های دانش‌افزایی را هم برگزار کند در فروردین ماه خواهد بود و به گفته تاج مربی تیم ملی تا 28 اسفند مشخص می‌شود. اما از هر سو به خمز و توانایی‌هایش نگاه می‌کنیم او با فاکتورهایی که فدراسیون برای انتخاب سرمربی عنوان می‌کند هماهنگی دارد اما فعلا هدف تاج انتخاب یک گزینه خارجی بزرگ‌تر و نامدارتر است تا بتواند تیم ملی را در جام ملت‌ها در کورس قهرمانی قرار دهد.