چهارشنبه سوم مرداد ماه

بازیکن اخراجی استقلال را نقره داغ کرد!

سیاوش یزدانی مدافع سابق تیم استقلال که به سپاهان پیوسته و در این تیم نیز شرایط خوبی ندارد از استقلالی ها شکایت کرده و این موضوع را رسما ثبت کرده است.

این بازیکن پیش از این اعلام کرده بود که برای پول بازی می کند و در این مورد کوتاه نمی آید بلافاصله پس از جدایی از استقلال و به منظور جبران خسارات وارده به وی پس از قرار گرفتن در لیست سیاه استقلال از تیم شکایت کرده و باشگاه استقلال در این مورد محکوم است.

یزدانی از فصل پیش از استقلال طلب دارد و قراردادی که با سردار آجورلو مدیرعامل سابق استقلال امضا کرده اوضاع خوبی دارد و شنیده می شود که قرارداد وی بالغ بر بیست میلیارد است و مدیران تیم نیز موظف هستند پول وی را پرداخت کنند.

باشگاه استقلال نام وی را در لیست مازاد قرار داده و بر اساس قوانین به دلیل جدایی وی در میانه فصل و با درخواست مربی و باشگاه این بازیکن می تواند درخواست دریافت پولش را بدهد و آنرا کامل دریافت کند.

از طرفی یزدانی با حضور در تیم سپاهان نیز قرارداد جدیدی امضا کرده و با دریافت طلبش از استقلال دو قرارداد را در یک فصل دریافت می کند و جدایی از استقلال در میانه فصل کاملا به نفع این بازیکن تمام شد.

گزارش: سوده رحمانوند