سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

دلیل نیمکت نشینی ملی پوش استقلال مشخص شد!

ابوالفضل جلالی مدافع چپ استقلال در بازی با ملوان تاثیرگذارترین بازیکن استقلال لقب گرفت اما در بازی با نساجی به طرز عجیبی حضور در ترکیب استقلال را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: این بازیکن با پاس گلی که ارسال کرد ساپینتو را برای ثابت بازی کردن در ترکیب استقلال متقاعد کرد اما یک روز پیش از بازی مشخص شد که جلالی باز هم به نیمکت استقلال تبعید شده است و در این بازی حضور ندارد.

شنیده می شد این بازیکن با ساپینتو سرمربی تیم استقلال مشکلاتی دارد و این موضوع عامل اصلی نیمکت نشینی وی است اما از ساری خبر رسید که ساپینتو قصد استفاده از جلالی را داشته اما این بازیکن به دلایلی فوتبالی از ترکیب جدا شده است زیرا پزشکان تیم به ساپینتو اعلام کردند که جلالی در زمین نساجی به میدان نرود زیرا برای سلامتی وی مضر است.

جلالی به تازگی از بند مصدومیت رها شده است و به همین دلیل کادرفنی ترجیح دادند از وی در ترکیب استقلال استفاده نکنند زیرا از مصدومیت دوباره وی هراس دارند.

پس از مطرح شدن شایعات اختلاف وی با ساپینتو مشخص شد که این بازیکن مشکلی ندارد و این نیمکت نشینی به نفع این بازیکن است و دلیل اختلاف و مشکل ساپینتو با این بازیکن نیست.