دوشنبه یکم مرداد ماه

اخطار به بازیکنان استقلال در این مورد خاص

اعضای تیم استقلال در مقابل نساجی نتوانستند سه امتیاز بازی را کسب کنند و این در حالی است که آنها معتقدند باز هم یک پنالتی تیم در این بازی سوخت

استقلالی ها طبق معمول شکایت خود را از عرب براقی داور این بازی ارائه کردند و این بار اعتراض ها بسیار زیاد است و حتی بازیکنان به صورت مستقیم به عملکرد داور بازی اشاره کردند و تصمیم وی را از روی قصد می دانند!

از طرفی باشگاه در این مورد اخطار نهایی را به بازیکنان اعلام کرده و خواستار این شده که بازیکنان در این مورد صحبتی انجام ندهند و سکوت اختیار کنند.

گویا کمیته داوران در این مورد به باشگاه استقلال و اعضای این تیم اخطار داده تا بیش از این در خصوص مسائل داوری اظهارنظر نکنند و در ادامه مسئولان استقلال در گروه مربوط به بازیکنان از آنها خواستند تا اظهارنظر در مورد داور بازی با نساجی را تمام کنند و دیگر در این مورد صحبتی مطرح نکنند تا مدیران بتوانند در سکوت و با آرامش کار را پیش ببرند.

البته که باشگاه استقلال در این مورد به نتیجه ای نمی رسد و شکایت از داوران بازی ها و اعتراض در این مورد سودی برای این تیم ندارد اما اگر اعتراض ها ادامه پیدا کند اخطار و احضارها آغاز می شود و استقلالی ها قصد ندارند درگیر این مسائل شوند زیرا علاوه بر داوری از محرومیت اعضای تیم نیز ضرر می کنند.

اخطار جدی به بازیکنان استقلال در این مورد خاص!

گزارش: سوده رحمانوند