دوشنبه یکم مرداد ماه

راهکار عجیب ساپینتو برای مهاجم گل نزن استقلال!

ساپینتو سرمربی تیم استقلال به برخی اعضای این تیم برای حضور در ترکیب استقلال اعتقاد خاصی ندارد و سجاد شهباززاده یکی از این نفرات است.

این بازیکن با شرایط خاصی در استقلال حضور دارد زیرا یکی از گران قیمت ترین بازیکنان استقلال است اما در ترکیب تیم جایی ندارد و به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شده است.

از طرفی در بازی با نساجی در حالی که وی می توانست با گلزنی شرایط خود را در تیم تغییر دهد موقعیت بسیار خوبی را از دست داد تا ساپینتو حسابی عصبانی شود و این ذهنیت را ایجاد کند که شهباززاده مورد غضب وی قرار گرفت اما این مربی این شایعات را رد کرد.

ساپیینتو در جلسه ای با شهباززاده از وی خواسته تا گذشته را فراموش کند و تمرکزش را بالا ببرد تا مانند قائدی به روزهای خوبش بازگردد.

این بازیکن از نظر سرمربی استقلال تمرکز و آرامش ندارد و باید این موارد را تغییر دهد تا بتواند در ترکیب تیم جا بیفتد و خواسته های مربی را اجرا کند.

سرمربی استقلال تا زمان بازگشت این مهاجم به روزهای خوب و آرامش کافی به احتمال زیاد در ترکیب تیمش از این بازیکن استفاده نمی کند و چند دقیقه نیمه دوم به وی فرصت می دهد تا این بازیکن خودش را در ترکیب تیم پیدا کند.

گزارش: سوده رحمانوند