سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

قرارداد عجیب گلر استقلال لو رفت!

تیم استقلال در زمان سردار آجورلو با شرایطی خاص رو به رو شده زیرا در این دوران قرارداد بسیاری از بازیکنان تغییرات اساسی کرده و در حال حاضر مدیران باشگاه به این موضوع واکنش نشان دادند و از این اتفاق ناراضی هستند.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: یکی از بازیکنانی که قراردادش با مشکل روبرو شده است و مدیران فعلی استقلال را متعجب کرده است قرارداد علیرضا رضایی گلر دوم استقلال است که تنها چند بازی برای استقلال به میدان رفته است و نوع قراردادش بسیار عجیب است.

این بازیکن که زمان احمد مددی قراردادش را امضا کرده با چهار میلیارد کار خود را با استقلال در آن زمان ادامه داده اما زمان سردار آجورلو و به وقت تمدید قراردادش با افزایش عجیبی قرارداد جدیدش را امضا کرده است.

مبلغ جدید قرارداد این دروازه بان حدود 32 میلیارد است و این مبلغ برای مسئولان فعلی استقلال بسیار عجیب و دور از دهن است. زیرا این گلر دخیره حسین حسینی است و تعداد بازی هایی که برای استقلال به میدان رفته به تعداد انگشتان دست نیز نرسیده است.

مدیریت استقلال با قرارداد بازیکنان تمدیدی بسیار مشکل دارد و حتی اعلام شده که قصد دارند با بازیکنان مذاکراتی داشته باشند تا رضایت آنها برای کاهش قرارداد را جلب کنند.

این در حالی است که برخی بازیکنان استقلال پیش از این خواستار افزایش قرارداد خود شدند و حتی بحث قرارداد نفرات تیم به دلار نیز مطرح شد اما به نتیجه نرسید.

گزارش: علی رضا امینی