سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

آرش رئیس ماند اما...

مجمع انتخابات فدراسیون جودو برای احراز پست ریاست امروز به ریاست محمد پولادگر برگزار شد و آرش میراسماعیلی برای دومین بار به مدت ۴ سال رییس فدراسیون جودو شد.

مجمع انتخابات فدراسیون جودو برای احراز پست ریاست به ریاست محمد پولادگر در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و آرش میراسماعیلی به عنوان تنها کاندیدای حاضر در مجمع انتخابات برای دومین بار به مدت چهار سال به عنوان رییس فدراسیون جودو انتخاب شد.

در این مجمع مهین فرهادی‌زاده نماینده کمیته ملی المپیک بود.

برای شرکت در انتخابات جودو ۱۳ نفر کاندیدا شده بودند که صلاحیت آرش میراسماعیلی، محمد بلوطی، عباس سلکی، فرشاد نجفی‌پور، عباس خرم‌آبادی، منصور عبدی، وحید زارع‌نژاد و مجید زارعیان از سوی وزارت ورزش و جوانان به تایید رسیده بود که از بین این هشت کاندیدا، تنها آرش میراسماعیلی برای شرکت در انتخابات در مجمع حضور داشت.

در این مجمع ۵۵ نفر حضور داشتند که آرش میراسماعیلی با کسب ۵۴ رای از ۵۵ ماخوذه به مدت چهار سال برای دومین بار به عنوان رییس فدراسیون جودو انتخاب شد.

انتخاب مجدد آرش میر اسماعیلی این واقیعت را گوشزد می کند که چیزی از ورش پرافتخار جودو در کشور ما باقی نمانده است و ارش میراسماعیلی باید با تفکراتی جدید و سازماندهی تازه به جنگ کاستی ها برود و بیش از همه آرمش و یکپارچگی در ورزش جودو تجویز کند.

رهایی از بند محرومیت بین المللی و رایزنی های لازمه در این ورزش ضرورتی انکار ناپذیر است.

گزارش: پیمان محرمی