سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

مسی بر سر دو راهی الهلال و دلار؟!

اما شنیده ها حاکی از این است که سناریو برای لیونل مسی هم در حال تکرار است.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: از زمان حضور رونالدو در النصر عربستان، بارها اخباری پیرامون حضور مسی در تیم الهلال، رقیب دیرینه النصر، منتشر شده و در در جدیدترین خبر هم شنیده می‌شود این باشگاه عربستانی با رقمی نجومی، فوق ستاره آرژانتینی را جذب خواهد کرد.

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد و این بازیکن تا این لحظه قرارداد خود را با این باشگاه تمدید نکرده تا شایعات در خصوص احتمال جدایی او از این تیم پررنگ‌تر شود.

در این شرایط، برنامه "ال چرینگیتو" اعلام کرد الهلال در ژانویه گذشته مذاکرات خود را برای جذب مسی آغاز کرد و به او پیشنهاد دستمزد سالانه 300 میلیون یورویی داد.

پس از این پیشنهاد، مسی مهلتی برای فکر کردن خواست و سپس در روزهای اخیر از طریق پدرش پاسخ داد که دستمزدی بسیار بالاتر از کریستیانو رونالدو، ستاره النصر، می‌خواهد و معتقد است که اختلاف 100 میلیون یورویی کافی نیست.

این برنامه همچنین اعلام کرد با توجه به قرارداد سالانه 200 میلیون یورویی رونالدو در النصر، شرط مسی برای حضور در الهلال، دستمزد سالانه 600 میلیون یورو بوده است و الهلال هم در اولین پاسخ به درخواست مسی، رقم پیشنهادی خود را به 350 میلیون یورو در سال رسانده است.

حالا باید منتظر ماند و دید عربستانی ها با دلار های کلان نفتی خود می توانند مسی را هم در دام اندازند و اصولا هدف و ایده آن ها از جذب فوق ستارگان جهان به بار خواهد نشست یا نه؟