دوشنبه بیست و پنجم تیر ماه

بازگشت عجیب دو بازیکن استقلال به ترکیب!

ساپینتو این روزها در ترکیب تیمش استقلال تغییرات زیادی را ایجاد نمی کند و در این میان وی در برخی مواقع ناچار می شود برخی بازیکنان استقلال را در ترکیب قرار دهد و از آنها استفاده کند.

سرمربی تیم استقلال در بازی با فولاد از ترکیب بازی با گل گهر استفاده کرد تا ثابت کند که به ترکیب تیم برنده ای که از آن رضایت دارد دست نمی زند.

ساپینتو در بازی با فولاد نیز از عملکرد تیمش رضایت داشت اما برای بازی بعدی استقلال در مقابل ذوب آهن وی ناچار است از دو بازیکن خارج از ترکیب استقلال در زمین بازی استفاده کند.

این طور که پیداست عارف غلامی به دلیل صحبت هایش باز هم مورد غضب باشگاه قرار گرفته و حضورش در تمرینات و ترکیب استقلال نامشخص است و از طرفی سعید مهری هافبک استقلال نیز در بازی بعدی محروم است و نمی تواند استقلال را همراهی کند.

با محرومیت این دو بازیکن حسین مرادمند مدافع مصدوم استقلال به ترکیب باز می گردد و می تواند استقلال را پس از مدتی طولانی همراهی کند.

از طرفی مهی مهدی پور نیز در بازی با دوب آهن شانس فراوانی دارد که استقلال را در این بازی یاری کند زیرا وی می تواند جانشین سعید مهری شود که در این بازی محروم است.

گزارش: سوده رحمانوند