سه شنبه بیست و ششم تیر ماه

جنجال در استقلال

اعتصاب و استوری گلایه آميز، استقلال را به چالش کشید.

عارف غلامی بعد از پیروزی استقلال در اهواز با اظهاراتش کنایه‌هایی را به مدیریت استقلال زده بود و در مورد مشکلات در این باشگاه با خبرنگاران به صورت کلی حرف زده بود. او در دیدار دوستانه اخیر آبی‌پوشان برابر اسپاد شرکت نکرد تا شایعات پیرامون این بازیکن و اختلافش با مدیران استقلال بالا بگیرد.

 ظاهرا غلامی به دلیل وعده‌های عمل‌نشده مسئولان استقلال ناراحت است و در‌حالی‌که همه بازیکنان در بازی تدارکاتی حضور داشتند در کمپ حجازی غایب بود.

گویا چکی که باشگاه بابت مطالبات علامی به او داده بود نقد نشده و  این اختلافات از اینجا سرچشمه می‌گیرد. ظاهرا دو روز قبل این چک برگشت خورده و او به همین دلیل و در اعتراض به این موضوع در تمرین استقلال حاضر نشد.

بر همین اساس به نظر می‌رسد با تداوم این اتفاق درصورتی‌که از سوی مدیریت تدبیری اندیشیده نشود، غلامی در تمرین امروز استقلال بار دیگر غیبت کند. این در حالی است که شنیده‌ها حکایت از آن دارد برخی دیگر از آبی‌پوشان نیز در صورت شرایط مشابه قرار است دست به اعتصاب دوباره زده تا این کار آنها راهی  برای رسیدن به مطالبات‌شان باشد.

 بر همین اساس بازیکنان استقلال با این که دیروز در محل تمرین حاضر شدند اما به نشانه اعتراض تمرین نکردند. عارف غلامی و ارسلان مطهری نیز با انتشار استوری‌هایی، ضمن تشکر از زحمات فتح‌الله‌زاده، از وضعیت موجود گله کردند.

هرچند این دو خیلی زود استوری های خود را پاک کرده و این بار به شکل گروهی و همراهی دیگران بار دیگر با مشارکت اغلب بازیکنان  استوری مشترکی منتشر کردند.

از این رو باید منتظر واکنش باشگاه در بحران استراماچونی به اتفاقات اخیر بود.

گزارش: پوریا پورعرب