چهارشنبه سوم مرداد ماه

تمدید قرارداد وویوویچ برای دومین سال

وسلین وویوویچ سرمربی مطرح هندبال جهان برای دومین سال با ایران تمدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: وسلین وویوویچ سرمربی پر آوازه هندبال جهان که با حضور بر روی نیمکت تیم ملی ایران نمایش چشم‌نوازی در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر قدرت‌های بلامنازع هندبال دنیا ارائه نمود و برای اولین بار تیم ملی ایران را به مرحله اصلی این مسابقات برد، قرارداد خود را با فدراسیون هندبال ایران برای دومین سال پیاپی تمدید کرد.

علیرضا پاکدل رئيس فدراسیون هندبال در جریان مسابقات قهرمانی جهان مذاکرات با وسلین وویوویچ را دنبال نمود و ماحصل این پیگیری‌ها و مذاکرات فشرده تمدید قرارداد وویوویچ برای دومین سال پیاپی با ایران بود.

تیم ملی هندبال ایران در مدت زمان حضور وسلین وویوویچ موفق شد مدال برنز بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را کسب کند و در رقابت‌های قهرمانی جهان علی‌رغم مصدومیت بازیکنان کلیدی و جوانگرایی و پوست اندازی در تیم ملی، توانست با پیروزی مقابل تیم ملی شیلی برای اولین بار به دور دوم مسابقات جهانی برسد.

همچنین نمایش قابل قبول تیم ملی ایران برابر قدرت‌های هندبال جهان از جمله فرانسه، اسپانیا و مونته‌نگرو تحسین کارشناسان هندبال جهان را در بر داشت.

تیم ملی هندبال ایران در یک سال پیش رو رویدادهای مهمی از جمله بازی‌های آسیایی را در پیش دارد.

این مربی مطرح دنیای هندبال در سال ۱۹۸۸ میلادی به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب و در سال ۱۹۸۶ نیز به عنوان برترین ورزشکار کشور یوگوسلاوی شناخته شد.