دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه

بازیکنان استقلال: قراردادهایمان را کم نمی کنیم

از اردوگاه استقلال خبر می‌رسد بازیکنان این تیم به پیشنهاد کم کردن قراردادهایشان پاسخ منفی دادند.

استقلال برای جذب بازیکن خارجی جدید با مشکل سقف بودجه مواجه است و باید از مبلغ قرارداد اعضای تیم کم شود تا سقف بودجه 300 میلیاردی که در حال حاضر پر شده، کاهش یابد و آبی‌ها بتوانند بازیکن جدیدی را کنند.

علیرضا خانی، عضو هیات مدیره استقلال چند روز پیش  با حضور در یک برنامه اعلام کرد که مدیریت باشگاه به سرمربی آبی پوشان مأموریت داده است تا او با بازیکنان تیم صحبت کرده و برای کاهش مبلغ قراردادهایشان، پای میز مذاکره بیایند.

البته این ادعا خیلی زود با تکذیب همراه شد چرا که نزدیکان جواد نکونام اعلام کردند کم کردن رقم قراردادها  برعهده مدیریت باشگاه است و سرمربی تیم هیچ قولی در این خصوص نداده است.

حالا خبر می‌رسد در روزی که بازیکنان استقلال برای دریافت ۱۰ درصد از مطالبات خود به ساختمان باشگاه فراخوانده شدند به پیشنهاد کم کردن سقف قراردادها پاسخ منفی دادند.

آنها بر این باور هستند بخش اعظمی از مطالبات فصل گذشته آنها مانده است که هیچ  راهکاری برای پرداخت آن در نظر نگرفته شده است.

حالا با این حساب باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی رخ خواهد داد چرا که بعید به نظر می‌رسد با کم نکردن قراردادهای امکان جذب بازیکن خارجی دیگری وجود داشته باشد.

گزارش: سوده رحمانوند