دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه

گل محمدی به جای مورایس، مربی برزیلی جای گل محمدی!

مربی برزیلی پرسپولیس این روزها نقش پررنگی در تمرینات پیدا کرده است.

همه در جریان مشکلات به وجود آمده بین یحیی گل‌محمدی و باشگاه پرسپولیس هستند و یحیی به همین خاطر چند روزی به نشانه قهر در تمرینات شرکت نکرد. در بازگشت به تمرینات باز هم اوضاع پرسپولیس تغییری نکرد و فعلا خبری از حل مشکلات مالی از سوی مدیران باشگاه نیست.

هرچند گل‌محمدی در بازی با پیکان روی نیمکت نشست و تیمش را هدایت کرد ولی در تمرینات قبل از بازی مقابل پیکان یحیی بیشتر در دفترش مشغول به کار بود و خیلی درزمین تمرین حاضر نمی‌شد. همه کاره تمرینات پرسپولیس اوسمار ویه را مربی برزیلی قرمزها بود.

مربی که طراح اصلی تمرینات پرسپولیس است و نقش ویژه‌ای این روزها در این تیم دارد. بازیکنان پرسپولیس هم علاقه زیادی به اوسمار دارند و با او راحت هستند. دستیار برزیلی یحیی در دو سال اخیر کمک زیادی به او کرده و نزدیکان پرسپولیس می‌گویند به لحاظ فنی او بسیار کاربلد و حرفه‌ای است.

گل‌محمدی هم رابطه خوبی با این مربی دارد و در اکثر اوقات هم با او مشورت می‌کند. این روزها در تمرین پرسپولیس بیشتر از اوسمار می‌بینیم و می‌شنویم و مشخص است او نفر اول تمرینات بعد از یحیی است. در صورت تحقق شایعات اخیر، احتمالا اوسمار از سایه خارج وبه مرد اول تیم پرسپولیس تبدیل خواهد شد.اخیرا شایعه شده مورایس قصد ماندگاری در سپاهان را ندارد وشاید یحیی جای اورا بگیرد.البته در حال حاضر همه چیز درحد اخبار در گوشی است.

گزارش:اکبر عزیزی