جمعه یازدهم اسفند ماه

آینده سازان کشتی با مدال داران المپیک و جهان

حضور بیش از سه هزار کشتی گیر پهلوانک و خردسال در کمپ تیم های ملی کشتی، صحنه های زیبایی را رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی: دیروز مراسم وزن کشی رقابت های کشتی اوپن تهران با حضور کشتی گیران دهه نودی در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی کمپ تیم های ملی کشتی شهید سلیمانی برگزار شد.

آینده سازان کشتی کشور که برای اولین بار فضای تمرینی قهرمانان کشتی المپیک و جهان را می دیدند به دنبال دیدن ملی پوشان کشتی کشورمان بودند و هیاهو و شور و شوق آن ها منجر شد تا کشتی گیران که پس از تمرینات سخت در حال استراحت بودند در میان آن ها حاضر شوند.

محمدرضا گرایی، امیرحسین زارع، کامران قاسم پور، امین میرزازاده، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی و امیرعلی آذرپیرا از جمله کشتی گیرانی بودند که در جمع کشتی گیران که سنین آن ها از 6 تا 12 سال بود حضور یافتند.

محسن کاوه و حسن رنگرز نیز دقایقی را در میان این کشتی گیران حضور یافتند تا در نهایت تمامی این لحظات باعث شود تا خاطره ای خوش در ذهن آینده سازان کشتی کشور شکل گیرد.

این مسابقات با حمایت فدراسیون کشتی و از سوی هیئت کشتی تهران با نام ابراهیم جوادی دارنده 4 مدال طلای جهان و یک برنز المپیک و به مناسبت دهه مبارک فجر از امروز و به مدت 4 روز در سالن های شهدای هفتم تیر  و شهید دستجردی در رشته های آزاد و فرنگی برگزار می شود.