جمعه بیست و دوم تیر ماه

 نایب قهرمانی پنجگانه نظامی ایران در روسیه

سرپرست تیم پنجگانه نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: نماینده کشورمان در مسابقات پنجگانه نظامی در کشور روسیه، نائب قهرمان شد.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی؛ سردار مهدی سرور سرپرست تیم پنجگانه نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: مسابقات پنجگانه نظامی بین منتخب نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و هشت تیم از نیروهای مسلح فدراسیون روسیه و یک تیم از کشور بلاروس روزهای ۱۱ تا ۱۹ تیرماه به میزبانی کشور روسیه برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم فدراسیون روسیه جزء سه تیم برتر در رتبه‌بندی جهانی است، لازم شد که برای ارتقا تجربیات و تبادل تجربه بین دو تیم با توجه به همسویی این کشورها، این اردو اول در کشور خودمان ایران و الان هم با میزبانی تیم روسیه برگزار شود.

سردار سرور تصریح کرد: در این دوره مسابقات در بخش تیمی کشور روسیه اول، منتخب جمهوری اسلامی ایران دوم و کشور بلاروس سوم شد.

سرپرست تیم پنجگانه نظامی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: این اردو زمینه‌ای برای ایجاد آمادگی برای حضور پرتوان و پرقدرت تیم منتخب نیروهای مسلح در مسابقات پنجگانه در مسابقات آتی است که در مردادماه در کشور ونزوئلا برگزار خواهد شد.