دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه
مردان سایه در والیبال پایه؛

هوتهم: در حمله ضعیف در سرویس خوب هستند

مسابقات والیبال نوجوانان باشگاه های کشور در شهر تاریخی کاشان به نیمه رسیده است.

مسابقات والیبال نوجوانان باشگاه های کشور در شهر تاریخی کاشان به نیمه رسیده است.


برگزاری مسابقات به شرط رعایت پروتکل های بهداشتی یک گام مثبت در کارنامه کمیته رویدادهای فدراسیون والیبال است درباره اهمیت برگزاری رقابتهای ورزشی در این رده های سنی باید در مجالی دیگر به تفصیل نوشت اما گردهمایی 14 تیم عاملی شد تا کادر فنی تیم نوجوانان ایران شامل مسعود آرمات، جعفر هوتهم، احمد لاهوتی و آرش صادقیانی راهی دیار سهراب سپهری و امیر غفور شوند تا بهترین ها را زیر ذره بین ببرند.
مدیر فنی تیم نوجوانان در این باره به البرزورزشی گفت: یکسری اسامی بازیکنان را یادداشت کرده ایم و با اینکه هر 14 تیم را به تماشا نشسته ایم ولی باز نظارتها ادامه خواهد یافت و پس فردا دکتر علی فتاحی نیز به کاشان خواهد آمد.
هوتهم در مورد کیفیت کار بازیکنان نوجوان گفت: در مجموع بد نبوده اند اما با وجود استعدادهایی که دارند باید خیلی برای آنها کار شود این بازیکنان روی توپهای برگشتی و پاس های اضطراری نواقصی دارند که باید در اردوها برای آنها برنامه تمرینی ویژه ه ای گذاشت این را هم بگویم که بازیکنان شرکت کننده در مسابقات کاشان عملکرد خوبی در سرویسهای پرشی و پرشی موجی داشته اند که نشان می دهد در باشگاه ها با آنها کار شده است.
هوتهم در پاسخ به پرسش ما که آیا بازیکن خاصی توجه شما را جلب کرده است گفت: سوپر استاری ندیده ایم ولی امیدوار هستیم که بازیکنان خوبی پرورش پیدا کنند.
از گوشه و کنار شنیده ایم که محمد وکیلی فرجاد سرمربی تیم نونهالان کشور نیز به کاشان خواهد رفت تا استعدادها را گلچین کند این در حالی است که استعدادیابی یکی از زیر مجموعه های کمیته آموزش با مسئولیت جهانگیر سید عباسی است در واقع این سه گروه همدیگر را مثل سایه تعقیب می کنند و از دل رقابتهای آنها می توان به نتایج ارزشمندی دست پیدا کرد به شرط اینکه هیچکس در کارگاه پنبه زنی علیه دیگری نباشد. 
نتایج کامل دومین روز لیگ برتر نوجوانان به قرار زیر است:

 

گروه اول:

سایپا تهران 3 – شهرداری قزوین 2 (25 بر 21، 16 بر 25، 23 بر 25، 25 بر 19 و 15 بر 13)

خاتم اردکان صفر – آذرباتری ارومیه 3 (15 بر 25، 22 بر 25 و 20 بر 25)

راه‌یاب ملل کردستان یک – پیکان تهران 3 (21 بر 25، 25 بر 21، 25 بر 27 و 14 بر 25)

 

گروه دوم:

شهرداری گنبد 3 – شهرداری ارومیه صفر (25 بر 21، 26 بر 24 و 25 بر 22)

هورسان رامسر 2  – لبنیات هراز آمل 3 (25 بر 19، 25 بر 20، 16 بر 25، 16 بر 25 و 6 بر 15)

فولاد مبارکه سپاهان 2 – شهرداری ورامین 3 (25 بر 18، 23 بر 25، 14 بر 25، 26 بر 24 و 9 بر 15)
گفت و گو: جمشید حمیدی