دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه
خادم در دیدار با نمایندگان تیم های ملی بانوان

نگاه فدراسیون توسعه محور است

نشست رئیس فدراسیون با سرمربیان تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان امروز برگزار شد.

در نشستی که امروز با حضور شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون، شهره موسوی، نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان، مریم آزمون سرمربی تیم جوانان و شادی مهینی، سرمربی تیم نوجوانان برگزار شد. برنامه های آتی هر دو تیم مورد بررسی قرار گرفت.

شهاب الدین عزیزی خادم در ابتدای این نشست گفت: نگاه فدراسیون فوتبال به بانوان نگاه توسعه محور است. نیمی از جمعیت کشور زنان هستند. از باشگاههای می خواهم که به فوتبال و فوتسال بانوان توجه ویژه ای داشته باشند و در این زمینه تیمداری کنند. در تیر و مردادماه بازیهای تدارکاتی را برای بانوان در نظر داریم و قرار شد نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان این بازیها را بررسی کند.

شهره موسوی نایب رئیس سوم فدراسیون هم تاکید کرد: با توجه به اهمیتی که رئیس فدراسیون به فوتبال بانوان می‌دهد این نشست را با سرمربیان تیم های ملی بانوان امروز برگزار کردیم. مریم ایراندوست، سرمربی تیم بزرگسالان به دلیل برخی از مشکلات نتوانست خود را به جلسه امروز برساند که در روزهای آتی نیز با وی نشستی را با حضور عزیزی خادم برگزار خواهیم کرد.

وی در ادامه در خصوص برنامه های پیشرو تیم های ملی بانوان گفت: تیم ملی جوانان خود را برای حضور در مسابقات کافا آماده می کند و به همین منظور نخستین اردوی خود را از روز سه شنبه 21 طبق پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا آغاز می کند. امیدوارم در این مسابقات نمایندگان خوبی برای برای کشورمان باشند. همچنین تیم ملی بزرگسالان ما دو بازی دوستانه در بلاروس خواهد داشت. فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه بهتر اردوها خواهد داشت و در تورنمنت هایی که دعوت می‌شویم، حضوری مستمر خواهیم داشت تا بتوانیم توانمندی بازیکنان مان را بالاتر ببریم.

در پایان جلسه، آزمون و مهینی گزارشی درباره روند آماده‌سازی تیم‌های تحت نظر خود به رئیس فدراسیون ارائه دادند.